Amnesia: The Bunker birkaç hafta önce ortaya çıktı ve pek çok kişinin beklemediği bir oyundu. Kahramanın korkunç bir ortamda gezinmesini sağlamanın denenmiş ve gerçek formülü olsa da, buradaki formüle yeni eklenen bir silahın eklenmesidir, ancak bu silah aynı zamanda kıt cephane ile birlikte gelir. Amnesia: The Bunker First Gameplay Clip’te silah seslerinin teröre nasıl katkıda bulunduğuna bir göz atıyoruz.

Amnesia: The Bunker First Oynanışı şimdi gösterildi

Amnesia serisi, korku türünün en yeni girişlerinden biridir ve 2010’da sahneyi canlandıran Amnesia: The Dark Descent ile başlayan ve oyun YouTuber’larının oynayabileceği en popüler hadi oynayalım serilerinden biridir. Oradan, Frictional Games seriye düzenli girişler yaptı ve seriye en son giriş 2020’nin Amnesia: Rebirth oldu.

Amnesia: The Bunker, serinin en yeni üyesi ve seriye daha önce hiç görülmemiş yeni bir tamirci getiriyor: bir silah.

Korku oyunları ve silahlar tamamen yeni bir fikir olmasa da, Amnesia oyunlarının ürkütücü atmosferini bir sığınağın yankılanan ve dar koridorlarıyla bir araya getirdiğinizde, bu, kullanılabilecek en korkunç yerlerden biri olabilecek ilginç bir öncül oluşturuyor. silah.

İlk oynanış klibi kısa ama öz. Mermi, bir canavarla savaşmak veya hikayeyi sürdürmek için gereken bir kapıyı açmak arasındaki fark olabileceğinden, oyuncunun silahını nasıl kullanacağını dikkatli bir şekilde seçmesi gerekecek.

Amnesia: The Bunker 2023’te Xbox One, PS4, PC ve Game Pass için çıktığında hakkında daha fazla şey duymak için sabırsızlanıyoruz.

Oyun klibi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!oyun-5