God of War Ragnarok’un çoğunu oynadıysanız, muhtemelen Heimdall’da düşmanlarından biriyle karşılaşmışsınızdır. Karakterden konuşmaya başladığı anda nefret ettiyseniz, muhtemelen yalnız değilsiniz ve Santa Monica Studio, Heimdall’ı tam olarak bu şekilde tasarladı.

Oyunun gelişimi hakkında konuşan oyun direktörü Eric Williams, Heimdall’ı insanların insanlar hakkında sevmediği her şeyin bir karışımı olarak geliştirdiklerini ve karakterin “şimdiye kadar gördüğünüz en yumruk atılabilir yüze” sahip olmasını nasıl sağladıklarını söyledi. ”

O, insanların insanlarda sevmediği her şeyin bir karışımı. Ama arkasında bir sebep var. İnsanların niyetlerini okuyabilir. Bunun sana ne yapacağını hayal et. Senden neden hoşlanmadıklarını gerçekten okuyabilirsin. Ve bundan tiksineceksin. O sadece bir pislik; ona şimdiye kadar gördüğün en yumruk atılabilir suratı verdik.

Heimdall’ın oyunda ne kadar can sıkıcı olduğu göz önüne alındığında, Santa Monica Studio’nun karakteri çivilediğini söyleyebilirim. Dikkat edin, can sıkıcı olan yüzü değil, genel tavrı ve tavrı da.

Diğer bir God of War haberinde Amazon, çok sevilen seriye dayalı bir TV dizisi geliştiriyor.

Kaynak: Washington Postoyun-6