Bugün çok özel bir anlaşma daha var. Çünkü şu anda Google Nest wifi yönlendiricisini Amazon’dan mutlak en iyi fiyata alabilir ve bunun için sadece 70 Euro ödeyebilirsiniz. Bu anlaşma kontrolünde Wifi yönlendiricinin neyle ilgili olduğunu, anlaşmaya değer olup olmadığını ve onu bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Şu anda bir akıllı ev mi kuruyorsunuz veya halihazırda çeşitli cihazlarınız var mı? O zaman kesinlikle akıllı bir merkez kurmanın zamanı geldi ve neyse ki şu anda Amazon’da çok ucuz bir tane var. Akıllı merkez görevi de görebilen Google’ın Nest Wifi yönlendiricisini (ürün adı: Nest Wifi) buradan edinebilirsiniz. Akıllı cihazlarınız sesinize itaat etmeye devam edecek ve doğru sesli komutlarla kontrol edilebilecektir.

Ancak, Google’ın “Nest Wifi” yönlendiricisi yalnızca bir akıllı merkez olarak değil, aynı zamanda bir Wifi yönlendirici olarak da işlev görür. Cihaz, evdeki yönlendiriciden gelen WiFi’yi en iyi şekilde yaymak için çift bantlı frekans aralığını kullanır. Ek olarak, Nest yönlendiricinin kendisi gerekli güvenliği sağlar: Gerekli tüm güncellemeleri bağımsız olarak yükler. Nest Wifi’da WLAN türü olarak tipik standart 802.11a kullanılır. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız Google Nest Wifi testimize göz atın.

Amazon’dan Google teklifi buna değer mi?

Teklif, özellikle yeni Akıllı Ev sahipleri veya olmak isteyenler için heyecan verici. Burada yalnızca akıllı cihazlarınızı kontrol etmek için bir akıllı merkeze sahip olmadığınız için, Google Nest Wifi yönlendiricisini normal bir Wifi yönlendirici olarak da kullanabilirsiniz. Dolayısıyla, İnternet sağlayıcınızın size sağladığı yönlendiricinin bir arkadaşı değilseniz, o zaman şimdi şansınız.

Tuvalet kağıdı kadar küçük Google Nest Wifi Yönlendirici

Google Nest Wifi Yönlendirici, bir rulo tuvalet kağıdı kadar küçüktür! / © NextPit

İdealo’ya göre, Wifi yönlendirici için bir sonraki en iyi fiyat zaten 74,99 Euro’dur, ancak bundan sonra fiyatlar yalnızca 100 Euro’dan başlar. Böylece Amazon’da çok para biriktirebilirsiniz. Ayrıca, giderek daha fazla sayıda Google ürünü, yeni akıllı ev standardı “Matter”ı desteklemektedir. Google Nest Wifi henüz bunu yapamıyor olsa bile, yapması an meselesi çünkü daha büyük sürüm, Google’dan Nest Wifi Probugün itibariyle mesh ağını genişletebilir ve Matter’ı destekler.

Özellikle giderek daha fazla cihaz uyumlu hale geldiğinden, teklif değerlidir, çünkü yeni akıllı ev standardı ile her şeyi yalnızca hedefli bir şekilde kontrol edemezsiniz.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Google Nest Wifi Yönlendirici ile ilgileniyor musunuz? Bilmemize izin ver!genel-27