Dinozor hayatta kalma oyunu için gelen bir Ark güncellemesi var ve her Ark haritası için sinematiklerle genişletilmiş hikaye içeriği ve mevcut içerik için ek seslendirmeler ekliyor; oyuncular arasında Dr Who oyuncusu David Tennant oyunun çeşitli dosyalarına ses veriyor ve karşılaşmalar Ark Kış Harikalar Diyarı etkinliği de burada, Ark dinozorlarını evcilleştirme arasında hediyeler ve chibis almak için pek çok fırsat var.

Ark genişletilmiş hikaye içeriği güncellemesi, bazı yepyeni ara sahneler ve hikaye içeriği sunan tüm platformlar için ücretsiz bir yamadır ve Tennant’ın kimyager Sir Edmund Rockwell rolünü yeniden canlandırdığını görürken, The Wheel of Time yıldızı Madeleine Madden paleontolog Helena Walker olarak geri dönüyor. Her ikisi de, ilgili tüm oyun içi dosyaları ve kaşif notları için tam ses satırlarının yanı sıra Ark Aberration’da Rockwell ile yüzleşmek için satırlar kaydetti.

Ayrıca bazı tatil şenlikleri de aktiftir. Ark Winter Wonderland etkinliği 14 Aralık – 5 Ocak arasında gerçekleşecek. Bu, artırılmış oranlar içerir, yani XP, hasat, evcilleştirme ve üreme için büyük bonusların yanı sıra %50 Hexagons artışı elde edersiniz. Hayatta kalanlar için her türden hediyeyi bırakırken, göklerde süzülen Raptor Claus’u görebileceksiniz. Deriler, kozmetikler, teçhizat ve on iki yeni chibi-evcil hayvanla takas edilebilecek Ökseotu ve Kömürün yanı sıra ele geçirilecek üst düzey ganimetler var.

Bu arada, spin-off çok oyunculu oyun Ark: Survival of the Fittest, 23 Aralık’tan itibaren çapraz oyun prototipine kavuşuyor. mekanik, ”geliştiricilere göre.

Özel bir sunucu çalıştırıyorsanız ve dünyanızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız tüm Ark konsol komutlarına ve oyun sürenizi daha da artırmak için en iyi Ark modlarına sahibiz. Dinozor delisiyseniz, tarihöncesine olan tutkunuzu tatmin etmek için PC’de en iyi dinozor oyunlarından daha fazlası var.oyun-2