Henry Cavill’in Amazon Prime Video’da bir Warhammer 40,000 serisine eklendiği bildiriliyor. Son teslim tarihine göre, oyuncu, geliştirmenin “daha ileri aşamalarında” popüler minyatür savaş oyununun yukarıda belirtilen uyarlamasıyla birden fazla fırsatı keşfediyor. Ayrıntılar biraz belirsiz, ancak Cavill, ana akım izleyicilere hitap edecek şekilde başrolü ve yönetici yapımcılığını üstleniyor. Warner Bros. tarafından bir kez daha Süpermen’i oynaması için geri getirilen 39 yaşındaki yıldız, bu hafta başında DC Studios’un yeni eş başkanları James Gunn ve Peter Safran’ın uzun vadeli planlarını ortaya koymasıyla serbest bırakıldı. franchise’ın geleceği.

Göre Hollywood MuhabiriAmazon Studios, masa oyunları tarafından üretilen Warhammer 40,000’in haklarını almanın son aşamalarında. Oyun Atölyesi. Her girişte tür değiştiren video oyunu serisine benzer şekilde, orijinal masa oyunları, durgun bir insan uygarlığının düşman uzaylılar ve diğer doğaüstü yaratıklar arasında hayatta kalma mücadelesi verdiği uzak bir gelecekte geçiyor. Zarın sonuçta önemli bir rol oynaması anlamında bir Dungeons & Dragons oyununa benzer şekilde çalışır, ancak oyuncuların model bir savaş alanında hareket ettirebileceği minyatür figürler ekler. Karakterler genellikle ateşli silahlardan sihirli güçlere sahip ilkel silahlara kadar değişen silahlarla donatılmıştır. Diehard hayranları, onlara görsel bir destek vermek için bu modelleri hobi olarak boyamayı bile tercih ediyor – Cavill’in sahip olduğu bir şey. sosyal medyada esnedi geçmişte.

Warner Bros. için DC Universe’de Superman olarak dönüşünü kabul ettikten kısa bir süre sonra Cavill, Netflix’in baş karakteri Geralt of Rivia’yı canlandırdığı The Witcher serisinden ayrıldı. Rol, The Witcher 4. sezondan itibaren karanlık fantezi karakterini canlandıracak olan Liam Hemsworth’a (Açlık Oyunları filmleri) verildi.

göre Çeşitlilik, bu gelişme de değişmedi ve Cavill’in serideki koşusunun sonunu sağlamlaştırdı. Bu arada, Cavill’in Kriptonlu olarak dönüşü bu hafta başlarında kapatıldı ve Gunn, kahramanın genç yıllarına dayanan bir Süpermen filmi yeniden başlatmayı planlıyordu.

Cavill’in bir Warhammer 40.000 serisine bağlılığıyla ilgili raporların ortaya çıkmasından saatler önce Rahul Kohli’nin de benzer bir plan önerdiğini belirtmekte fayda var. Twitter’ında. “Hey Henry, siktir et, hadi bir Warhammer filmi/sınırlı dizi yapalım. Saygılarımla Rahul,” dedi Midnight Mass aktörü. Seks Eğitimi oyuncusu Asa Butterfield bile eğlenceye katıldı ve bir hizmetkarı oynamayı talep etti – insan eti ve robot teknolojisinin füzyonundan yapılmış geniş bir akılsız, sibernetik insansız hava aracı sınıfı.

Amazon Studios, Warhammer 40,000 projesi hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı. Prime Video’daki tek video oyunu projesi bu olmayacak, platform resmi olarak bir oyun siparişi verecek. savaş tanrısı varlığı ilk olarak Mart ayında bildirilen canlı aksiyon uyarlaması. Dizi, İskandinav mitolojisinde geçecek ve eleştirmenlerce beğenilen 2018 video oyunuyla aynı hikayeyi takip edecek. her düşmanca köşe.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8