Infinity Ward’dan gelen Call of Duty battle royale oyunu için büyük bir güncelleme olarak Warzone 2 yağma, kale yapay zekası, bomba dronları, sırt çantaları, kara siteler ve daha fazlası elden geçirildi ve CoD hayranlarının karşılaştığı sorunların birçoğunu çözdü ve ayrıca müjde verdi Modern Warfare 2’nin kendisinde değişir.

En iyi Warzone 2 teçhizatını istiyorsanız, bir kaleye veya karanlık bir bölgeye girmeniz gerekecek. Sorun şu ki, hem Warzone 2 hem de DMZ’deki yapay zeka haksız yere ölümcül hissedebilir, sayılarla çoğalır ve sizi saniyeler içinde düşürür. Yeni CoD güncellemesi bununla ilgilenecek şekilde ayarlandı. AI mermisi başına aldığınız hasar %26 oranında azalırken, her kaledeki AI birimlerinin sayısı %50 azalır.

Her dalgada üretilen yeni birimlerin sayısı %30 azaldı ve Infinity Ward ayrıca her yapay zeka dalgası arasındaki süreyi iki katına çıkararak size yeniden yükleme ve yeniden gruplama için ekstra bir fırsat verdi. Bununla birlikte, siyah alanlar, oradaki düşmanların artık ek zırhları olduğu için biraz daha zorlaşıyor.

Belki de harita genelinde artırılmakta olan kalelere odaklanmak için daha fazla neden var – Warzone 2 turları sırasında artık üç yerine beş aktif kale olacak. Bu karlı işlerle uğraşmak istiyorsanız Warzone 2’nin en iyi keskin nişancı tüfeklerini öneriyoruz kolayca kaleler.

Sadık ama son derece can sıkıcı bomba drone da bir sinirleniyor, çünkü drone’un patlamasının dış yarıçapında duran üç zırh plakası giyen oyuncular artık kritik hasar alacak olsalar da saldırıdan sağ çıkabiliyorlar.

Ayrıca Bina 21 adlı yeni bir POI sayesinde Warzone 2 haritasına büyük bir değişiklik geliyor. DMZ modunda gizlenmiş yeni bir dizi gizli anahtar bulmak, bildirildiğine göre sizi Al Mazrah’ın dışına götüren bu yeni alanın kilidini açmanıza izin verecek. . Araştırma yapacaksanız kesinlikle en iyi Warzone 2 M13B teçhizatını yanınıza almaya değer.

Ayrıca DMZ haberlerinde, bir düşman timi tarafından vurulursanız, artık müstakbel katillerinizden yardım isteyip sizi diriltebilirsiniz. Kabul ederler ve sizi hayata döndürürlerse, eski takımınızı terk edip onlarınkine katılacaksınız. Eğlenceli, ahlaki bir an sunuyor: Takım arkadaşlarınıza sadık kalıp gereği gibi kan kaybedecek misiniz yoksa cildinizi kurtarmak için taraf mı değiştireceksiniz?

Warzone 2 yağma sistemi de nihayet bazı değişiklikler alıyor. Oyuncular yere bir silah düşürdüklerinde artık o silahın cephanesi de düşecek ve üzerinden yürüyerek otomatik olarak toplanacak. Öğeleri satın alma istasyonlarından satın alırsanız, toplanmalarını kolaylaştırmak için üst üste dizilmiş bir liste yerine yere yayılmış olarak doğarlar. Belirli, daha arzu edilen öğelere artık ganimet önceliği veriliyor, bu nedenle diğer koleksiyon öğeleri tarafından doldurulduklarında onları toplamak daha kolay.

Sırt çantalarında artık üçüncü bir silah için bir yuva var, yani donattığınız silahı birincil veya ikincil yuvaya değiştirebilirsiniz ve öğe yumurtlama oranlarında büyük değişiklikler var.

Kendini canlandırma, gaz maskeleri ve plaka taşıyıcılar artık Warzone 2’de çok daha yaygın ve hem silah zulalarında hem de ilk yardım çantalarında saha yükseltmelerini bulma olasılığınız daha yüksek. Bu değişiklikler ve daha fazlası, devasa bir Call of Duty birinci sezon güncellemesinin parçası olarak geliyor. Modern Warfare 2’yi nasıl etkilediklerini okuyabilirsiniz. Hata düzeltmelerini ve diğer küçük düzeltmeleri özetleyen tam yama listesi şu adresten edinilebilir: aktivasyon.

Warzone 2 kara site anahtarlarını nasıl alacağınızı ve ayrıca, şimdi onları fethetme şansınızın daha yüksek olmasıyla, tüm Warzone 2 kalelerini ve kara siteleri nerede bulacağınızı bildiğinizden emin olun. Ayrıca Warzone 2 nükleer bombasını nasıl alacağınızı da bilmek isteyebilirsiniz, bu artık biraz daha basit olmalı, yapay zekayı ezebilir ve kolaylıkla bir yük alabilirsiniz.oyun-2