Verizon, +play’i aylar önce tanıttı, ancak yalnızca sınırlı sayıda müşteri bunu kullanabildi. Bugün, Büyük Kızıl ilan edildi +play’i denemek isteyen daha da fazla müşteriyi kapsayacak şekilde genişletmeyi planlıyor.

İyi haber, +play’i beta sürümündeyken kullanmak, ücretsiz de dahil olmak üzere bazı avantajlarla geliyor Bir yıllık Netflix Premium. Ücretsiz Netflix Premium teklifini almak için yapmanız gereken tek şey, +play beta üzerinden sunulan abonelik hizmetlerinden birini satın almak.

Özel Netflix teklifi (240 $ değerinde), erken erişim sırasında sınırlı bir süre için kullanılabilir. NFL+, NBA League Pass, AMC+, Peloton Uygulaması ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli +play iş ortaklarından 12 aylık veya sezonluk bir abonelik satın almanız gerektiğini de belirtmeniz önemlidir.

Bu hizmetlerden herhangi biri için 1 aylık abonelik satın almak, sizi Netflix’in 12 aylık ücretsiz Premium planına hak kazanmaz. Şu anda +play beta, aşağıdakiler gibi önde gelen içerik sağlayıcıları desteklemektedir: Disney+, Hulu, ESPN+, discovery+, AMC+, NFL+, NBA League Pass, HBO Max, Netflix, Peloton, A+E Networks (Lifetime Movie Club, HISTORY Vault ve A&E Crime Central), The Athletic, ayrıca Calm ve Duolingo .

İlgilenenler için, +play beta sürümüne erken erişim, tüm Verizon müşterileri (kablosuz, 5G Ev ve LTE Ev) tarafından kullanılabilir. özel web sitesi masaüstü veya mobil cihaz aracılığıyla. Müşteriler, mevcut Verizon kimlik bilgilerini kullanarak platformda oturum açtıktan sonra, +play aracılığıyla hangi içeriğin mevcut olduğunu görmek için Keşfet sekmesi arasında geçiş yapabilir.

Merkez ayrıca, özel teklifleri ve tasarrufları vurgulayan bir Mağaza sekmesinin yanı sıra hesap ödemelerini tek bir yerde merkezileştiren bir Yönet sekmesine de sahiptir. Göre Verizon, beta lansmanından sonra +play, geliştirilmiş işlevsellik, eğlence, oyun ve yaşam tarzı genelinde yeni hizmetlerin yanı sıra belirli hizmetlerde özel tekliflerle iyileştirilecek.telefon-1