Satış ve pazarlamacılar genellikle bir sorunla karşılaşırlar: dönüşüm oranınızı artırmak zordur. Beklenen e-postalar çok sık yanıtsız kalır ve hatta bazen istenmeyen e-posta bölümüne düşer. Bu nedenle birçok profesyonel, video gibi daha ilgi çekici biçimlere yöneliyor. Bugün bunları büyük ölçekte oluşturmak için yapay zekaya dayalı ReachOut.AI gibi çeşitli çözümler var. RepliQ. İkincisi, videoların arka planını olası müşteriye göre özelleştirmenize olanak tanır.

Üç adımlı bir süreç

RepliQ, kişiselleştirilmiş videolar oluşturmak için üç adımlı bir süreç sunar. İlk adım, hedef kitlenize hitap ettiğiniz ve onlara neden yardımcı olabileceğinizi düşündüğünüzden bahsettiğiniz video mesajınızı yüklemektir. Doğrudan araçtan da kaydedebilirsiniz.

aynı kategoride

Zoom, hibrit çalışma platformunu genişletmeye devam ediyor
kopya illüstrasyon

Çizim: RepliQ.

kopya illüstrasyon

Çizim: RepliQ.

Ardından, potansiyel müşterilerinizle ilgili bilgileri içeren bir CSV belgesi yüklemelisiniz: web siteleri, sosyal ağları, şirketlerinin adıyla Google araması… Kısacası, videonuzun arka planında görünmesini istediğiniz öğe . Bir seçenek, gerekirse birkaç arka plan eklemenizi sağlar.

Gerisini RepliQ halleder. Araç, içeriğinizi oluşturur ve her birinin bağlantılarını CSV belgenize entegre eder. Videoları sosyal pazarlama aracınıza eklemek istemeniz durumunda bir parça HTML kodu da sağlanmıştır. Bu, potansiyel müşterilerinize göndermenizi sağlayacaktır.

İzleyiciler içeriği açtıklarında, bir balonun içinde kaydınızdan ve seçtiğiniz arka plandan oluşan videonuzu görürler. Potansiyel müşterinizin dikkatini tamamen çekmek için balonun on saniye sonra otomatik olarak genişlediğini unutmayın.

Araç, bu nedenle araştırmanızı iyileştirmek ve satışlarınızı artırmak için kullanılabilir, ancak diğer durumlarda da kullanılabilir: insan kaynakları, yeni başlayanlar, serbest çalışanlar… İçeriği hedefinize göre uyarlamak size kalmış. Hedef aynı kalıyor: kişiselleştirilmiş içerik sayesinde potansiyel müşterilerinize daha geniş çapta ulaşmak.

Fiyat tarafında, aracın videolarına para eklemek için tüm seçenekleri ve 100 krediyi içeren ücretsiz bir teklifi var. Bunlar “RepliQ” filigranı ile işaretlenecektir. Tabii ki, daha fazla seçenek ve kredi içeren lisanslar aylık 49 dolardan başlayan fiyatlarla mevcuttur.genel-16