The Witcher 3’ün sizin için en yıkıcı yanı, Roach’a onun ne kadar iyi bir çocuk olduğunu söyleyememekse, CD Projekt Red’in bu bariz eksikliği giderdiğini duyunca sevineceksiniz. Oyunun yeni nesil yükseltmesinin bir parçası olarak, oyuncular artık Geralt’ın ikonik atı Roach’u evcilleştirebilirler. Bu, yamanın en önemli özelliğidir.

Twitter kullanıcısı ve Witcher’ın yaratıcısı Neon Knight tarafından yayınlanan bir videoda Geralt, atına doğru yürüyor ve yelesini hafifçe okşuyor. Bunu oyununuzda Roach’a yaklaşıp atlama düğmesini basılı tutarak yapabilirsiniz.

The Witcher 3, dünyasının küçük parçalarına gösterdiği ilgi nedeniyle şarkı söyleyen devasa bir oyundur. Oyunun Roach’u sevebilmeniz için size pek ihtiyacı olmasa da, hoş ve etkileyici bir dokunuş. Geralt’ın yüzeysel olarak sert kişiliğine bir başka şefkat tonu daha veriyor. Yıllar boyunca pek çok farklı atı olmuş olabilir, ancak onlara her zaman basit ve gözü kara bir bakımı yansıtan bir süreklilik olarak Roach adını vermiştir. Oyuncular da kusurlu bir Roach’u bir memeye dönüştürdüler veya oyunun en sadık arkadaşına kasideler yazdılar. Bu sevgiyi oyun içinde küçük bir şekilde ifade edebilmek güzel.

Witcher 3 yeni nesil güncellemesi ayrıca Netflix şovunu temel alan bir görev ekler, çeşitli modlar, çapraz kayıtlar ve bir fotoğraf modu içerir. İşlevsel olarak aynı oyun, ancak bazı yeni görsel gelişmeler ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri var.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1