RedMagic 8 Pro, ağır bir oyuncu estetiğine sahip bir telefonun güç merkezi olabilir veya en azından, temel olarak beklediğimiz şey bu. son sızıntılar Nubia, telefonun yarın 16 Aralık’ta piyasaya çıkacağını açıkladığından, yakında kesin olarak öğreneceğiz.

Daha da ilginç olanı, duyurunun ifade edilme şeklidir. Nubia, Twitter üzerinden bir tanıtım fotoğrafı yayınladı. weibo hesabı (çevrilmiş kaynak). Tercüme edildikten sonra, ifade “RedMagic 8 Pro serisi” okur, bu şekilde ilk kez duyuyoruz.

Bir süre önce, 8 Pro’nun TENAA sertifikası – Çin sertifika kuruluşunun yakında piyasaya sürülecek ürün için onay işareti – planlanan iki modeli ortaya çıkardı. Ancak, yalnızca pil kapasitesi açısından farklılık gösteriyorlardı.

Telefonlardan biri 5.000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahipken, diğeri bunu 6.000 mAh’a çıkardı. Sertifika ayrıca, her iki modelde de mevcut olduğunu varsaydığımız, ancak artık böyle olmayabilir, 165W hızlı şarjı da kaydetti.

Görüyorsunuz, bildirildiği gibi PlayfulDroid, çevrimiçi olarak ortaya çıkarılan bir Çin 3C (CCC) ürün sertifikasına göre, 165W hızlı şarjın 5.000mAh pil kapasitesiyle donatılmış modelle birleştiği görülüyor. Bizi yanlış anlamayın – bu, iki model arasında farklı şarj hızları göreceğimizin hiçbir şekilde kanıtı değil. Ancak Nubia’nın yenilikçilik geçmişi göz önüne alındığında, “daha büyük” 8 Pro modelinde her zamankinden daha yüksek bir şarj hızıyla kendini aşmaya çalışabilir.

Tipik olarak, daha yüksek pil kapasitesine ve daha hızlı şarj olan modeller Çin pazarlarına kilitlenmiş durumda, ancak bir dizi akıllı telefondaki bu ipucu ile 8 Pro’nun batıya da geldiğini görebiliriz.

Tüm bunların en iyi yanı, açıklama tarihi yarın olduğu için öğrenmek için daha fazla beklememiz gerekmeyecek. sahip ilk oyun akıllı telefonu olan Red Magic 8 Pro’nun neler yapabileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Aslanağzı 8 Nesil 2.telefon-1