Temiz havada olmayı seviyorsunuz ve dışarının sıfırın altında olmasıyla ilgilenmiyor musunuz? O zaman senin için mükemmel bir anlaşma buldum. Çünkü Amazon’da şu anda Garmin Instinct 2 Solar’ı en iyi fiyata satın alabilirsiniz. Özellikle outdoor tutkunları bu tekliften memnun olmalı çünkü akıllı saat, açık havada kullanıldığında sonsuz kullanım süresi vaat ediyor. NextPit editör ekibi sizin için güvenilir anlaşma kontrolünü yaptı.

Doğa sporcuları, doğru akıllı saati seçerken akıllı saatin sağlam ve dayanıklı olduğundan emin olmalıdır. Ayrıca GPS, nabız ölçer veya uyku takip cihazı gibi çeşitli akıllı fonksiyonlar da günümüzün vazgeçilmezi haline geldi. Ancak, Garmin Instinct 2 Solar burada bir adım daha ileri gider ve doğru tasarım ve gizli güneş panelleri ile yalnızca yürüyüşleriniz veya tırmanma turlarınız için mükemmel bir yol arkadaşı olmakla kalmaz.

Garmin Instinct 2 Solar, pili şarj etmek için güneş enerjisi kullanır. Instinct 2 soket üzerinden şarj olmaya devam ederken solar varyant ile güneş panellerini rahatlıkla kullanabilir ve saate ihtiyacı olan enerjiyi sağlayabilirsiniz. Ancak Instinct 2 Solar’ı özel kılan tek şey bu değil çünkü hassas kalp atış hızı monitörü “Garmin Elevate Gen4” veya yeni triatlon ve çoklu spor modları gibi sayısız heyecan verici akıllı özellik var. Meslektaşım Stefan, Garmin Instinct 2 incelemesinde akıllı saati sizin için test etti.

Amazon’un Garmin teklifi buna değer mi?

Önerilen perakende satış fiyatına göre akıllı saatin size maliyeti 479,99 euro. Tabii ki, Garmin Instinct 2 zaten çok daha ucuz, ancak 275,99 Euro’luk bir fiyata henüz uzun bir süre içinde ulaşılmadı. idealo’ya göre, bir sonraki en iyi fiyat zaten 312,98 Euro, yani burada şimdiden 45,99 Euro tasarruf etmiş oluyorsunuz. Sadece fiyata bakarsak, teklif kesinlikle tavsiye edilmeye değer.

Garmin Instinct 2 ekran görüntüleri

Garmin Instinct 2 ile koşu stilinizi analiz edebilirsiniz. / © NextPit

Garmin Instinct 2 Solar, bu maliyet noktasıyla şimdiden Samsung Galaxy Watch 5 ile rekabet ediyor ve özellikle outdoor ve ekstrem sporlar tutkunları için doğru seçim olmalı. Saat, sağlam tasarımı sayesinde birçok dış etkiye karşı dayanıklıdır ve sporunuza güvenle konsantre olabilirsiniz. Çok sayıdaki akıllı izleme işlevi sayesinde, eksiklerinizi tam olarak değerlendirebilir ve egzersiz davranışınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bu teklif, özellikle sporcular için iki kat daha heyecan verici.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Garmin, sizin için Apple ve Samsung’tan heyecan verici bir değişiklik mi? Yorumlarda bize bildirin!genel-27