Büyük NextPit advent takviminin on dördüncü kapısının arkasında, oyuncular ve PC hayranları için sessiz olun! 280 Euro değerinde kapmak için. Katılım çok basittir – nasıl çalıştığını makalenin sonunda okuyabilirsiniz.

Yeni (oyun) bilgisayarı, kimse var mı? Alman PC bileşen üreticisi sessiz olun! bugünün kapısına senin için güzel bir şey koydu. Bugün sizin için yeni PC’nizi fısıltı kadar sessiz yapması gereken üç bileşen var. Çünkü sessiz ol! için sadece bir üretici olarak değil CPU soğutucuları ve fanları gibi yüksek kaliteli PC bileşenleri. Bunun yerine, şirket adından da anlaşılacağı gibi, şirketin odak noktası her şeyden önce, özel sessiz bileşenler üretmek.

NextPit yılbaşı takvimi yaratıcı paketi

Hayran, sessizce uluma!! Bu fanlar ve PC kasası ile sessiz olun! kulaklarda bir şey yok. / © NextPit

Bu nedenle sessiz olmaktan memnunuz! aynı zamanda büyük NextPit varış takviminin bir parçasıdır. Çünkü elbette biliyoruz ki aramızda akıllı telefonlar, tabletler ve benzeri şeylerden uzak bilgisayarlara bakan birçok gerçek oyun tutkunu da var.

Sessiz olmanın üç bileşeni! 300 Euro’dan daha değerli

Daha önce yazıldığı gibi – sessiz olun! PC bileşenlerinin tanınmış bir üreticisidir ve öncelikle düşük gürültülü donanıma odaklanır. Bugünün paketinde bir PC kasası (süslü aydınlatmalı), su soğutmalı (süslü aydınlatmalı) ve fan dahil (süslü aydınlatmasız) bir PC güç kaynağı var.

Saf Baz 500DX

Pure Base kasa, çok yönlü küçük bir kasadır ve sessiz çalışma ile maksimum hava akışını destekler. Ve düzgün bir oyun bilgisayarına yakışır şekilde, serin aydınlatma eksik olmamalıdır. Amazon bağlantısını tıklayarak daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Sessiz Döngü 2

Özellikle hız aşırtma uygulanmış sistemlerde, aceleci CPU’lar için yüksek performanslı ve çok sessiz hepsi bir arada su soğutması. Ve siteden alıntı yapıyorum: Güçlü ve izolasyonlu 6 kutuplu pompa ve Silent Wings 3 PWM yüksek hızlı fanları ile çok sessiz ve aynı zamanda yüksek performanslı çalışmayı sağlayan üstün özellikler sunar. ARGB LED’ler, etkileyici aydınlatma için çok sayıda olanak sunar ve Silent Loop 2’yi her bilgisayar kasasında öne çıkan bir ürün haline getirir.

Saf Güç 11FM 650W

Ayrıca – ve muhtemelen o kadar da şaşırtıcı gelmemeli – bu PC güç kaynağı da süper sessiz. Güçlü GPU’lar için iki adet 12 V hattın yanı sıra dört adet PCIe konektörü mevcuttur.

Nasıl katılırım?

NextPit varış takvimine katılım çok basittir. Tek yapmanız gereken bu makalenin altına mümkün olduğu kadar özgün bir şekilde bu fiyata neden ihtiyacınız olduğunu belirten bir yorum yazmak. Bunu yapmak için 31 Aralık 2022 23:59’a kadar vaktiniz var. Aksi takdirde NextPit Katılım Koşulları geçerlidir.

Daha fazla ödül kazanmak ister misin? Aralık ayında her gün, NextPit bu yazıda arkasında harika bir ödülün gizlendiği bir kapı açıyor. Burada zaten açık olan tüm kapıları bulacaksınız. Aynısı burada da geçerli: 31 Aralık 2022’ye kadar katılabilir ve kazanabilirsiniz.genel-27