İşte size bugünlerde muhtemelen pek düşünmeyeceğiniz iyi bir tablet… Yeterince düşük bir fiyata bulabilirseniz düşünmeniz gerekse bile.

369,99 $, içinde çok etkileyici olmayan bir Intel Core M3 işlemci bulunan, ancak ağır ve hızlı 256 GB katı hal sürücüsü, 8 gigabayt içeren iki yıldan daha eski bir cihaz için dünyayı sarsacak kadar düşük bir fiyat gibi gelmeyebilir. RAM ve 4G LTE yetenekleri de yedekte, bu da şu anda direnmesi oldukça zor bir anlaşma.

Woot’tan bu uygun fiyatlı Surface Go 2 yapılandırmasını yepyeni, kullanılmamış, açılmamış ve hasar görmemiş bir durumda, tam 1 yıllık üretici garantisi dahil olarak ve açıkça birine bakmasanız da almak için yalnızca 24 saatiniz var. etraflı 2022’nin sonlarında paranın satın alabileceği en iyi Windows tabletleri, kalite/fiyat oranını geçmek neredeyse imkansız.

Her şeyden önce iş profesyonelleri düşünülerek tasarlanan 2020’de piyasaya sürülen 10,5 inçlik tablet, herhangi bir ortamdaki herkes tarafından çok sayıda görev için açıkça kullanılabilir ve Windows 10 Pro’yu yazılım tarafında kutudan çıkarırken Windows’u tamamen destekler. 11 de.

Kilitlenmemiş LTE bağlantısıyla bazı işlerinizi anında halletmenize yardımcı olmanın yanı sıra, Bugün yalnızca katil bir fiyata (klavye veya Surface Pen olmadan) satışta olan Surface Go 2 birimleri, video içeriğini güzel bir Full HD kalitesinde oynatabilir ve ihtiyacınız varsa, eski moda iyi bir sayesinde 256 gig’den fazla veriyi barındırabilir. microSD kart yuvası.
Pil ömrü çok kötü değil, bellek sayısı oldukça iyi (400 doların altındaki segment için) ve dünyanın çoğuyla karşılaştırıldığında En iyi bütçeli tabletler olan Microsoft’un Surface Go 2’si de inkar edilemez bir şekilde saygın bir seviyeden daha fazla ham güç sunar.

Bu sınırlı süreli Woot anlaşmasını kaçırırsanız, tek (yarı) karşılaştırılabilir teklif, Microsoft’un kendi ABD e-mağazasından gelir; burada 256 gig depolama yerine 128 ile LTE özellikli bir Surface Go 2 varyantının maliyeti 428,22 ABD dolarıdır. bu yazının yazıldığı tarihte… “onaylanmış yenilenmiş” durumda. Harika değil, (çok) kötü değil.telefon-1