söz konusu olduğunda paranın 2022’de (geç) satın alabileceği en iyi Windows tabletleri, kesinlikle daha iyisini yapamayacağınız oldukça açık Surface Pro 9, ne kadar uğraşırsanız uğraşın. Biraz şaşırtıcı bir şekilde, Microsoft’un en yeni 2’si 1 arada güç merkezi puan bile aldı resmi duyurusundan sadece bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra bazı oldukça iyi indirimler, zaten sağlam bir değer teklifini esasen rakipsiz kılıyor.

Ancak tatilden önce yeni bir tablete bin doların kuzeyini harcayamayacaksanız, Surface Pro ailesinin daha yaşlı üyelerinin devreye girdiği Noel’e bu kadar yakınken durum neredeyse kesin olarak aynıdır.
Geçen yıldan sonra Pro 8, daha geçen hafta Woot’ta birden çok yapılandırmada (klavye dahil) yeni rekor düşük fiyatlara düştü, biraz daha eski Pro 7+ şimdi Best Buy’dan Intel Core i5 varyantında normalden 580 dolar daha ucuza satılıyor üretkenliği artıran kendine ait bir Type Cover ile birlikte gelir.

Bahsedilen bu büyük indirimden sonra yalnızca 649,99 ABD Doları (ile birlikte tam bir klavye dahil), Surface Pro 7+, Samsung’un Galaxy Tab S8 ailesinin her bir üyesinin (liste fiyatlarına göre) yanı sıra hem 2022 hem de 2021’den Apple iPad Pro’ları ve hatta 256GB iPad Air 5’i alt etmeyi başarıyor.

Tabii ki, bu yazının yazıldığı sırada bu cihazların çoğu da indirimli, ancak para için değerleri, hızlı bir 256 GB SSD ve 8 GB RAM sayısına sahip Windows 11 tabanlı Microsoft Surface Pro 7 Plus’ın sunabileceğinden nesnel olarak hala düşük.

Bu harika yeni Best Buy anlaşmasıyla ilgili tek “sorun”, günün sonunda sona erecek olması ve bu da size harekete geçmeniz için çok fazla zaman vermiyor, ancak iyi tarafından bakılırsa, önceden garanti veriyor. Noel teslimatı.telefon-1