Henry Cavill'in Superman'in Dönüşü İptal Edildi başlıklı yazı için görsel

resim: Warner Bros.

Hepimizin hazır olduğu o büyük Henry Cavill Superman geri dönüşünü hatırlıyor musunuz? Alay edilen sonunda siyah adam ve sonra Cavill’in kendisi tarafından onaylandı? Peki, olmuyor.

Cavill açıkladı instagram DC Films’in patronları James Gunn ve Peter Safran ile az önce görüştüğünü ve ona planlarının bir parçası olmadığını söylediğini. İşte tam açıklama.

[Editor’s Note: This article is part of the developing story. The information cited on this page may change as the breaking story unfolds. Our writers and editors will be updating this article continuously as new information is released. Please check this page again in a few minutes to see the latest updates to the story. Alternatively, consider bookmarking this page or sign up for our newsletter to get the most up-to-date information regarding this topic.]

io9’dan daha fazlasını okuyun:


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve hakkında bilmeniz gereken her şey ejderha evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.

genel-7