Westworld'de Bernard (Jeffrey Wright)

Bernard (Jeffrey Wright) şaşkın ifadesiyle aynı suratı yapar. Batı dünyası hayranlar.
Fotoğraf: John Johnson/HBO

HBO Max’in pek çok orijinal oyununun, örneğin Batı dünyası ve aslalaryanı sıra bu listeye yeni eklenen iki tür şovu daha, Kurtlar tarafından yetiştirilmiş ve Zaman Yolcusu’nun Karısı-yakında Flamadan ayrılıp başka bir yere geçmek. Şimdi bizde bir biraz nereye varacaklarına dair daha iyi bir fikir.

Göre Çeşitlilik, “Warner Bros. Discovery, iptal edilen ve geri alınan programlarından bazılarını üçüncü taraf ücretsiz reklam destekli televizyon (FAST) kanallarına lisanslama planını duyurdu. Ayrıca şirket, 2023’te kendi tescilli FAST kanalı için planlarını açıklayacağını söylüyor.”

Ticarete yapılan açıklamada, Batı dünyası yaratıcılar Jonathan Nolan ve Lisa Joy her şeyi olumlu tuttu: “Şovumuza yepyeni bir izleyici kitlesini davet etme fırsatına sahip olduğumuz için heyecanlıyız.” Bu kitlenin tam olarak nerede uyum sağlayabileceği Batı dünyası—ve HBO Max’ten ayrıldıktan sonra ne kadar süre yayın dışı kalacakgörülmeye devam ediyor.

Ek olarak, HBO Max’te yayınlanan ancak tamamen HBO Max’e ait olmayan belirli diziler Warner Bros. Keşif (beğenmek Batı dünyası oldu) da çok yakında platformdan kaldırılacak – suç teşkil eden (ve ne yazık ki iptal edilen) dahil aşk için yapılmışLionsgate tarafından üretilen. Variety, “WBD’ye göre, projeleri üçüncü taraf FAST kanalları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer platformlarda ayarlamak için her birinin arkasındaki stüdyo ortaklarıyla görüşmeler yapılıyor” diye yazıyor.

Hollywood Muhabiri nedenini açıklamak için bazı büyük rakamlara sahipti: “Çarşamba günü menkul kıymetler beyanında, WBD, başlangıçta tahmin edildiği gibi 2 milyar – 2.5 milyar dolardan 2.8 milyar – 3.5 milyar dolarlık içerik ve geliştirme maliyetleriyle ilgili zarar yazma ve değer düşüklüklerini almayı beklediğini söyledi. Ekim. Bu, 800 milyon ila 1 milyar dolarlık ek bir ücreti yansıtıyor. WBD şimdi, WarnerMedia-Discovery birleşmesi ile ilgili toplam yeniden yapılandırma ve değer düşüklüğü ücretlerinin, daha yüksek içerik iptallerini yansıtarak 4,1 milyar ila 5,3 milyar dolar arasında olacağını söylüyor.

O halde önceki uyarımızı yineleyeceğiz: sonunda ne olduğunu öğrenmemiz gerekiyor. aşk için yapılmış, Kurtlar tarafından yetiştirilmişya da Batı dünyası? Hızlı hareket etsen iyi olur.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7