Söz verdiler: Harry ve Meghan’ın hikayesi hakkında her şeyi bileceğiz ve sonunda onların versiyonunu alacağız. Şu an için bu mini dizinin ilk bölümü gerçekten vaatlerini yerine getirmiyor.

Harlequin romantizmi

Harry ve Meghan’ın hikayesinde Harlequin romanındaki her şey var, bu yüzden insanlar onu tutkuyla takip ediyor. Dürüst olmak gerekirse, onları anlıyoruz: Güzel bir gerçek hikaye, bir prenses ve bir Hollywood yıldızı ve bunun sonucunda güzel bir evlilik, kasvetli günlük hayatı hafifletiyor.

The Middle’daki anneyi hatırlayın: William ve Kate’in düğününü hayal etti, öyle ki, onun İngiliz kraliyet ailesine olan tutkusunu anlamayan ailesini çıldırttı. Bir Amerikalı olarak, eski sömürgeci ülke tarafından büyülenmenin komik bir tarafı olduğu söylenmelidir.

Eğlence tarafı iki çift tarafından iyi sağlanmış ancak William ve Kate kendilerinden ne beklendiğini anlasalar da Harry ve Meghan ne kadar oyunu oynamak konusunda daha isteksiz davransalar da bu durum izleyiciyi meraklı bir konuma getiriyor.

Sıkıntı

Diyelim ki: Harry ve Meghan hakkındaki raporun ilk bölümünün önünde derin bir sıkıntı hissediyorsanız, bu normaldir. Seni suçlamayacağız, seni anlıyoruz: biz de aynı şeyi hissettik. Evet, çocukken anneni kaybetmek çok zor, özellikle de bildiğimiz koşullarda. Harika haber: Bu maalesef pek çok çocuğun başına geliyor.

İki yıldan fazla bir süredir bir salgınla yaşıyoruz ve Avrupalılar için Ukrayna’daki savaş, enflasyon, satın alma gücü ve küresel ısınma ile ilgili sorunlar ile birlikte günlük yaşamın bir parçası. Bir de maskülen unsuru eksik olmayan, hayatın güzel olmadığını anlatan bir çiftimiz var karşımızda.

Kariyerini gerçekten çok küçükten başlayarak inşa etmesi gereken Meghan’ın önünde daha sakiniz. Onlara duyduğumuz sempatiye rağmen, yine de rahatsız oluyoruz. Onları sarsmak ve “merhaba, ne kadar şanslı olduğunun farkında mısın? “. Ayrıca, gezegeni tehlikeye atan kendi alışkanlıklarımız hakkında ders verirken, birbirimizi görmek için iki haftada bir Atlantik’i geçtiklerini açıklamalarını duymak, kaşları kaldırabilir.

Gizlilik ve Ayrıcalık

Raporun rahatsızlığı dengelemeyi mümkün kılan yönü, kahramanların özel yaşamlarıdır. Konuşmacılar Birleşik Krallık’ta bir tür düzenlemenin var olduğunu açıkladılar. Vergi mükellefi kraliyet ailesi için ödeme yapar ve karşılığında onlar da basının ve dolayısıyla okuyucuların iyi niyetine boyun eğmelidir. Kraliyet ailesinin üyelerinin mahremiyeti yoktur. Bunun durması için okuyucuların da gazetecilik olmayan bu çöp basını satın almayı bırakması gerekecekti.

İşte onlara kesinlikle imrenmediğimiz nokta da bu. Ayrıca, İngiliz magazin gazeteleri hacklemekten çekinmedi. kurulama bezleri için cep telefonları. Fransız basını hakkında söylenecek çok şey var, ancak Fransa’da görüntü ve mahremiyet hakkının hain Albion’un yanında olduğundan çok daha koruyucu olduğunu kabul edelim. Şaşırtıcı olan, öfkenin olmaması. Bir kişinin bir bilgisayara izinsiz girebileceği, Ulusun güvenliği için kesinlikle hiçbir çıkarı olmayan özel yazışmaların çalınabileceği ve kamuya açıklanabileceği kabul edilmiş görünüyor. Gezegendeki tüm bilgisayar suçlularına sesleniyorum: İngiltere’deki magazin gazetelerine başvurun, korunacaksınız.

Paraları ve maddi rahatlıkları olabilir ama her birimizin çok daha değerli bir şeyi var: anonimliğimiz. Her gün, her saat kameraların veya kameraların bakışlarına ve hedeflerine maruz kaldığınızı hayal edin. Kibar olmanın basit gerçeğinin bir tür teşvik olarak algılanması. Çöp kutularınızı arattırın. Elbette, Çarşamba Addams dışında hepimiz sosyal ağlara bağımlı hale geldik ama aynı zamanda daha az yayınlayabilir, daha az dağıtabiliriz. İngiliz kraliyet ailesinin bir durdurma düğmesi yoktur ve bu, çok sağlıklı bir zihinsel dengeyi korumaya yardımcı olmamalıdır.

güzel belgesel

Şaşırtıcı açıklamalar bekliyorsanız, size doğrudan söylüyoruz: hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Meghan’ın Harry ile evlendiği sıralarda çıkan çok sayıda haberden herhangi birini gördüyseniz, daha fazlasını öğrenemezsiniz. Gerçekten ilginç olan tek unsur, okuyucular tarafından pekiştirilen bir yer olan Birleşik Krallık’taki magazin dergilerinin yeridir.

Bunun dışında bir şovun ortasında dingin bir aşk hikayesi yaşamaya çalışan çift olmasa da pek yoktur. Raporun ilk bölümü ırkçılık konusunda çok ısrar ediyor, ancak somut gerçekler sunmuyor. İngilizlerin krallığın sömürge tarihini bilmediği ve bunun çok az öğretildiği söylendi. İngilizleri kendi kararlarına bırakacağız, ancak Britanya İmparatorluğu’nun kölelik ve zenginlik yağmacılığı uyguladığını öğrendiğimizde sandalyeden düşmeyeceğiz. Herkesin bildiği gibi, aşağı yukarı kolonizasyonun “şartnamelerinde” var.

Bu mini diziyi olduğu gibi kabul etmelisiniz: eğlence. Yerleşik tabirle İngiliz tahtını sarsacak hiçbir soruşturma, vahiy veya unsur yoktur. Tesadüfen dayatılan bazı zorunluluklardan uzak, hayatlarını yaşamak isteyen bir çiftin hikayesi. Harry ve Meghan arasındaki en büyük fark şu: seçim. Meghan, kendisini mekanik olarak ilgi odağına yerleştirecek bir mesleği sürdürmeyi seçti. Harry, başka seçeneğinin olmadığı bir ortamda doğdu. Açıkçası, gezegenin %99,999’unun deneyimlediğinden çok daha uzak olan belirli tazminatlardan da yararlandı.

Harry & Meghan Netflix’te mevcuttur.genel-15