Green Man Gaming’in büyük kış indirimi şimdi binlerce PC ve konsol oyunu, DLC paketi ve paketlerle %90’a varan indirimlerle yayında.

Bazı dikkate değer fırsatlar şunları içerir: Sınır Bölgeleri 3 sadece 7,92 ABD Doları (normalde 60 ABD Doları) karşılığında, XCOM 2 Koleksiyonu 7,04 ABD doları (100 ABD dolarından) ve Red Dead Redemption 2: Nihai Sürüm sadece birkaç isim için 26,40 $ (normalde 100 $). Green Man Gaming’in tatil indirimindeki favori fırsatlarımızdan bazılarının bir listesi için aşağıdaki listeye göz atın.

Green Man Gaming’in tatil indiriminde şimdiden tonlarca harika oyun var, ancak yeni oyunlar ekleneceğinden ve sürpriz fırsatlar ortaya çıkacağından indirim sayfasını her gün kontrol ettiğinizden emin olun. Green Man Gaming ayrıca belirli yayıncıları öne çıkarmayı planlıyor 18 Aralık Pazar günü Bandai Namco, 21 Aralık Pazar günü Capcom, 22 Aralık Pazar günü Bethesda, Ubisoft ve Freedom oyunları ve son olarak 23 Aralık Pazar günü Arc System Works dahil olmak üzere indirim boyunca.

GOG’un kış indirimine ve PlayStation Network’ün büyük yıl sonu indirimlerine göz atmayı ve daha fazla sezon indirimi için fırsat kapsamımızı takip etmeyi unutmayın.

Green Man Oyun Tatil İndirimi

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1