Exeed, Exeed LX crossover’ın 3.750.000 rubleye mal olan dört tekerlekten çekişli versiyonunun Rusya’da satışlarının başladığını duyurdu. Rusya’daki önden çekişli LX’in indirimler dikkate alınarak bir milyon ruble daha ucuza satın alınabileceğini hatırlayın.

Ancak dört tekerlekten çekişli versiyonda da indirimler olacak: ilk günden itibaren 280 bin ruble doğrudan indirim sunuluyor. Eski bir arabayı değiştirirken 500 bin rubleye kadar indirim yapılması gerekiyor. Ayrıca bir kredi alırsanız, nihai fiyat 3.090.000 rubleye düşebilir.

Exeed LX, akıllı bir kontrol sistemi ile donatılmış Alman ZF şirketi tarafından geliştirilen dört tekerlekten çekiş aldı. Dört tekerlekten çekişten önden çekişe geçişi sistemin kendisi gerçekleştirir ve tork dağılımını yolun durumuna göre ayarlar.Dört tekerlekten çekişe geçişteki gecikme sadece 0,07 saniyedir, kalkış ve hızlanma sırasında, elektronik tekerleklerin kayması, patinaj veya diğer olası problemlerin olasılığını belirlediğinde açılır. Ekonomik, spor, “Kar”, “Yer” ve benzeri dahil olmak üzere çeşitli sürüş modları kullanıcılara sunulmaktadır.

Yukarıdaki miktar için, 150 beygirlik 1.6 litrelik motora sahip tek bir Premium Plus versiyonu mevcut olacak. ve yedi vitesli robotik şanzıman. Böyle bir araba 0’dan 100 km/s hıza 10.2 saniyede çıkıyor.

Otomobilde start-stop sistemi, ısıtmalı koltuklar ve sırtlıklar, uyarlanabilir hız sabitleyici ve ayrıca şeritten ayrılma uyarısı ve çarpışma önleme sistemleri bulunuyor.genel-22