Crisis Core Final Fantasy 7 Reunion artık PC’de Buhar ve çoklu konsollar. Bu, Square Enix’in yalnızca 2007’de PSP’de piyasaya sürülen ikonik girişinin yenilenmiş hali. Başlık. PC sürümü, daha düşük gereksinimleri nedeniyle gerçekten iyi çalışıyor, ancak birkaç kullanıcı sorun bildirdi. Crisis Core Final Fantasy 7 Reunion Unable to Save Progress sorunuyla karşılaşıyorsanız, bunu nasıl düzeltebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Crisis Core Final Fantasy 7 Reunion İlerleme Kaydedilemiyor Sorununu Düzeltme

Bazı oyuncular, aksi halde iyi çalışmasına rağmen oyunu kurtaramadıklarını bildirdi. Sorun o kadar yaygın değil, bu nedenle yalnızca belirli oyuncuları etkiliyor. Neyse ki, aşağıdaki adımları izleyerek bunu kolayca düzeltebilirsiniz.

  • Windows Arama’da “ yazınKontrollü Klasör Erişimi
  • Altındaki sonucu seçin En iyi eşleşme
Windows Search’te kontrollü klasör erişimi
  • Şimdi, burada, “Bir uygulamaya Kontrollü klasör erişimi yoluyla izin ver
Kontrollü klasör erişimi > Açık > Bir uygulamaya Kontrollü klasör erişimi üzerinden izin ver” class=”wp-image-63680″  /><figcaption class=Bir uygulamaya Kontrollü klasör erişimi yoluyla izin ver
  • Ardından, “İzin verilen bir uygulama ekle
+İzin verilen bir uygulama ekle
İzin verilen bir uygulama ekle
  • Burada, içinde Yakın Zamanda Engellenenler bölüm, seç Crisis Core Final Fantasy 7 Yeniden Birleşme

Bununla işiniz bittiğinde, oyunu yeniden başlatın ve normal şekilde kaydedilmesi gerekir.

Anti-virüsünüze bir istisna ekleyin

Yukarıdaki yöntem sizin için işe yaramadıysa, ek bir adım atabilir ve oyunu hariç tutulanlar veya istisnalar listenize ekleyebilirsiniz.

Bazı popüler olanları ve ilgili SSS sayfalarını listeledik.

Herhangi bir kilitlenme sorunuyla da karşılaşıyorsanız, bu sorunu ele alan kılavuzuma göz atmayı unutmayın. Daha önce de belirtildiği gibi, küçük sorunlar dışında oyun aslında oldukça iyi çalışıyor ve aynı zamanda oldukça iyi görünüyor.

Bu kılavuzun Crisis Core Final Fantasy 7 Reunion’un ilerlemeyi kaydedememesi sorununu çözmeye yardımcı olduğunu umuyoruz. Aşağıdaki yorumlarda herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.oyun-5