Call of Duty: Warzone 2 ve Modern Warfare 2’nin 1. Sezonu için sezon ortası güncellemesi 14 Aralık’ta geldi ve büyük güncelleme yeni Chimera saldırı tüfeğini içeriyordu. Chimera’nın kilidi, ücretsiz oyun içi meydan okumalar da dahil olmak üzere birkaç farklı şekilde açılabilir. Burada, Chimera saldırı tüfeğinin kilidini açabileceğiniz tüm yollarda size rehberlik edeceğiz.

Chimera saldırı tüfeği nasıl açılır

Modern Warfare 2’nin Chimera saldırı tüfeği

Chimera, Modern Warfare 2’nin Bruen Ops silah platformunun bir parçasıdır. Chimera, silah entegre bir baskılayıcı ile birlikte geldiğinden, kısa ve orta mesafelerde gizli çarpışmalar için yapılmış bir silah olarak tanımlanıyor. Çok oyunculu, Warzone 2 ve DMZ için ücretsiz bir kilit açma mücadelesi var veya bir mağaza paketi satın alabilirsiniz.

Warzone BR kilit açma mücadelesi

Meydan okumak: 15 farklı maçta saldırı tüfekleriyle iki operatör öldürün.

Bu oldukça basittir. Yer ganimeti olarak bir taarruz tüfeği alın, bir yükleme noktasından bir tane alın veya bir Buy Station’dan özel birincil saldırı tüfeği teçhizatınızı satın alın. Buradaki ifade, Kalelerde ve Kara Sitelerde bulunan AI rakiplerinin sayılmadığı anlamına gelir, bu nedenle karşılaşmanız sırasında en az iki insan oyuncuyu ortadan kaldırdığınızdan emin olun.

DMZ kilit açma mücadelesi

Meydan okumak: Silahı DMZ’nin yeni Bina 21’inden çıkarın.

Bu, eklenen yeni bir gizli binadır ve oyuncuların binayı bulmasını ve bölgeye nasıl erişileceğini ortaya çıkarmasını gerektirir. DMZ exfil aracılığıyla silahın kilidini açmak için ihtiyaç duyacağınız tüm ayrıntılara sahip olduğumuzda bu kılavuzu güncelleyeceğiz.

Modern Warfare 2 kilit açma mücadelesi

Meydan okumak: 15 farklı maçta saldırı tüfekleriyle iki operatör öldürün.

Bu oldukça basittir. En sevdiğiniz saldırı tüfeğini kapın ve oynamaya başlayın. Buradaki ifade, Invasion’daki AI rakiplerin sayılmadığı anlamına gelir, bu nedenle maçınız sırasında en az iki insan oyuncuyu ortadan kaldırdığınızdan emin olun.

Mağaza paketi

Chimera ayrıca doğrudan bir kozmetik pakette bir silah planı olarak satın alınabilir. Dark Skies paketi, Chimera Darkcell silah taslağı ve 1.200 CoD Puanı (12 $) için üç küçük kozmetik öğe ile birlikte gelir.

Çok oyunculu, mücadeleyi tamamlamanın en kolay yolu olabilir, ancak Modern Warfare 2’ye sahip değilseniz, Warzone 2’deki mücadeleyi tamamlamak çok zor olmamalı.

Daha önce, 1. sezon, savaş geçişine iki ücretsiz silah ekledi ve Warzone 2’nin DMZ modunda üçüncü bir silahın kilidi açılabilir. İşte DMZ’de M13B saldırı tüfeğinin kilidini nasıl açacağınıza ilişkin rehberimiz. Oyunda yeniyseniz, işte DMZ için yeni başlayanlar için ipuçları kılavuzumuz. Ayrıca Warzone 2 ve DMZ modu için yüklemeler önerdik.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1