Call of Duty Warzone 2 nükleer bombası bir şekilde, bir şekilde açıldı ve CoD battle royale oyununun oyuncuları aşılmaz gibi görünen bir zorluğun üstesinden gelirken ve Infinity Ward Modern Warfare 2 güncelleme sezonunu başlatırken, kullanıcıları tek bir kurşun bile atmadan konuşlandırıldı. bir Yeniden Yüklendi.

Bu nedenle, bir nükleer bombanın kilidini açmak için en iyi Warzone 2 teçhizatı gerekli olmayabilir. Profesyonel Call of Duty oyuncusu ve YouTuber ‘UnRational’, son zamanlarda Warzone 2 nükleer bombasını tek kurşun kullanmadan ele geçirmeye çalışıyor. OpTic’in ‘BobbyPoff’u da dahil olmak üzere ekibinin diğer üyelerinin yanı sıra UnRational, art arda beş Warzone 2 oyunu kazanmak için isyan kalkanları, bıçak fırlatma, hava saldırıları ve basitçe insanları kamyonlarla ezip geçiyor.

Ancak bu, sürecin yalnızca ilk kısmıdır ve en iyi Warzone 2 LMG’leri ile bile hiç silah olmaması, UnRational ve co. Warzone bombasının kilidini açmak için çemberlerin geri kalanından atlamak zorunda.

Bunlar, şampiyonun görev sözleşmesini başlatmayı, Al Mazrah’a yayılmış üç nükleer bileşeni (trityum, berilyum ve plütonyum) bulmayı, nükleer bomba haritada görünene kadar hayatta kalmayı, onu silahlandırmayı ve ardından onu diğer oyuncuların saldırılarına karşı uzun süre savunmayı içerir. tam iki dakika Unutmayın, bunların hepsini tek bir mermi olmadan yapıyorlar.

Yine de ekip bunu başarır ve tek bir atış yapmadan nükleer bombayı patlatan ilk Warzone 2 takımı olur. Sihirli anı tüm çekim dışı ihtişamıyla aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şahsen ben en iyi Warzone 2 Kastov 762 teçhizatına bağlı kalacağım, çünkü en iyi günlerde zar zor bir galibiyet elde edebiliyorum. Ancak bu muazzam bir başarı, Infinity Ward’ın devasa Modern Warfare 2 birinci sezon Reloaded güncellemesini çıkarmasıyla Call of Duty ve Warzone 2’nin bir sonraki çağını işaretlemenin mükemmel bir yolu.

Kendinize bir nükleer bomba almayı planlıyorsanız, Warzone 2 kara site anahtarlarını nasıl alacağınızı ve tüm Warzone 2 kalelerini ve kara bölgeleri nerede bulacağınızı bilmek isteyeceksiniz, böylece kişisel ekipmanınızı hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

oyun-2