Realme GT Neo 5 görselleri sızdırıldı: Beklenen tasarım ve diğer detaylar

Kapat

Çinli akıllı telefon üreticisi Gerçek ben yakın zamanda başlattı Realme 10 Pro Hindistan’da iki yeni telefon içeren seri — Realme 10 Pro ve Realme 10 Pro Artı. Realme 10 Pro Plus kısa süre önce ülkedeki ilk satışına çıktı. Şimdi, şirketin bir sonraki amiral gemisi cihazı üzerinde çalışmaya başladığı için akıllı telefon portföyünü genişletmesi bekleniyor. Realme GT Neo 5. Yaklaşan cihazın render görselleri internete sızdırıldı ve bu da telefonun tasarımını gözler önüne seriyor.

GizmoChina’nın haberine göre Steve Hemmerstoffer adlı bir ihbarcı, ahizenin ilk görünümünü sunan cihazın bazı görüntülerini paylaştı. Realme GT Neo 5 akıllı telefon başarılı olacak Gerçek GT Neo 3 bu yılın başlarında Mart ayında başlatıldı. Rapora göre, Çin’de ‘4’ rakamı uğursuz kabul edildiğinden şirketin GT Neo 4 markasını atlaması muhtemel.

Realme GT Neo 5: Beklenen tasarım
Sızdırılan görüntüler, yaklaşmakta olan Realme GT Neo 5’in selefinden daha yeni bir tasarım diliyle geleceğini gösteriyor. Görüntüler, yaklaşmakta olan akıllı telefonun arka panelinin siyah renkli bir kamera modülü içerecek şekilde çift tonlu bir tasarıma sahip olacağını ve alanın geri kalanının beyaz bir boya işine sahip olacağını ortaya koyuyor.

Ayrıca Oku

Sızdırılan Realme GT Neo 5 özellikleri, geliştirilmiş şarj kamerasıyla gelebilir

Kamera kurulumu, kamera sensörlerini başka bir dikey dikdörtgen modülde barındıran uzatılmış dikdörtgen bir ada üzerindedir. Kamera sensörlerini tutan dikey dikdörtgen modül diğerinden biraz çıkıntılı ve iki halka içeriyor. Üstteki halka birincil kamerayı barındırırken alttaki halka iki sensör içerebilir. Realme ayrıca kameranın yanına bir LED flaş ünitesi ve Matrix AI metni ekleyebilir.

Realme’nin güç düğmesini GT Neo 5’in sağ paneline yerleştirmesi muhtemelken, ses tuşlarının sol kenarda olması bekleniyor. Sızan görüntü, cihazı ince bir form faktörüne ve arka panelde kavisli kenarlara sahip tek bir beyaz renk varyantında gösteriyor.

Ayrıca Oku

OnePlus 11 pil özellikleri çevrimiçi olarak açıklandı Ne beklemeli?

Realme GT Neo 5: Beklenen özellikler
Söylentilere göre Realme GT Neo 5, 150W şarjlı 5.000mAh ve 240W şarjlı 4.600mAh olmak üzere iki farklı pil çeşidiyle gelecek. Akıllı telefonun aynı zamanda sony Ana kamera olarak OIS destekli IMX890 sensörü. Önümüzdeki günlerde daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor.

FacebooktwitterLinkedin
genel-9