bir monitörde duran çift

Patty Jenkins ve Gal Gadot Wonder Woman 1984’ü çekiyor.
resim: Warner Bros.

Patty Jenkins, son birkaç aydır haberlerde çok yer aldı. ile ilk onun çıkarılması Yıldız Savaşları film, Haydut FilosuDisney’in programından, ve sonra daha da şok edici haber, Harika Kadın 3 DC tarafından iptal edilmişti.

Geçen hafta filmin nasıl ve neden iptal edildiğine dair çeşitli raporlar çıktı ama kimse Jenkins’in kendisinden haber almamıştı. Şimdiye kadar. Yönetmen Twitter’ına aldı hareket etmek için elinden gelen her şeyi denediğini belirtmek için Harika Kadın 3 ileri ve hala onu aktif olarak geliştirdiğini Yıldız Savaşları pilot filmi, Haydut Filosu. İşte açıklama.

Haber açısından bakıldığında buradaki ana çıkarımlar aşağıdaki gibidir. Birincisi, Jenkins üzerinde çalışmayı bıraktığını söylüyor. Haydut Filosu ile çelişeceğinden endişe ettiği için Harika Kadın 3. Ancak anlayış, daha sonra geri geleceği ve bunu yapmak için yeni bir anlaşma yapmasıydı. Görünüşe göre, bu film artık gösterim programında olmasa da hala geliştirme aşamasında. io9, bu iddialar hakkında Lucasfilm’e ulaştı ve yanıt alırsak bu hikayeyi güncelleyecek.

Jenkins ayrıca nasıl olduğuna dair çelişkili raporlarla çelişiyor. Harika Kadın 3 iptal edilmişti. İlk raporlar buna şaşırdığını söyledi. Bir diğeri kendisinin çekip gittiğini söyledi. Şimdi burada, her ikisinden de biraz olduğunu, devam etmek istediğini ancak ilerlemenin bir yolu olmadığının söylendiğini ve yoluna devam ettiğini iddia ediyor.

Yine de, ne yazık ki, hayranlarını Harika Kadın 3 Jenkins’ten ve Haydut Filosu belirsiz. Ancak ifadeden, Jenkins’in tüm bunlar hakkında çok kötü hissettiğini anlayabilirsiniz çünkü Wonder Woman’ın hayranlar için ne anlama geldiğini biliyor. Onun için de çok şey ifade ediyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.

genel-7