Tink.de’de akıllı evinizle ilgili her şey için çok sayıda teklif bulacaksınız. Buradaki en ilginç fırsat, şu anda sadece 159,95 Euro ödediğiniz iki termostatlı tado başlangıç ​​seti V3+. Elektrik ve gazdan tasarruf etmek istiyorsanız, tink tekliflerine mutlaka daha yakından bakmalısınız. Sizin için anlaşma kontrolümüz var.

  • tink.de’de yılbaşı kampanyası başladı.
  • Çok sayıda akıllı ev ürününün fiyatı düşürüldü.

Akıllı termostatlar sayesinde gereksiz ısınma azaltılmalı veya önlenmelidir. Gadget’lar ile sadece dairenizin ısıtılması gereken zaman dilimlerini ayarlamakla kalmaz, aynı zamanda gereksiz yere enerji tüketmemeniz için diğer şeylerin yanı sıra açık pencereleri algılamak için kullanılan çeşitli akıllı işlevleri de ayarlayabilirsiniz. Tink.de’de şu anda bu akıllı cihazlar için iyi bir teklif alıyorsunuz.

Tado başlangıç ​​kiti V3+, köprüye ek olarak doğrudan ısıtıcılarınıza takabileceğiniz iki termostat içerir. Uygulamanın yardımıyla akıllı gadget’ı kolayca kurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Akıllı işlevler, uygulama veya sesli komut aracılığıyla programları ayarlamanıza ve bağlı termostatları herhangi bir yerden kontrol etmenize olanak tanır. “Pencere açma fonksiyonu” gibi diğer fonksiyonların yardımıyla termostat, güneşin odayı ısıtıp ısıtmadığını veya bir pencerenin açık olup olmadığını da algılar.

Tink.de’nin sunduğu akıllı ev fırsatları buna değer mi?

Tado başlangıç ​​kitine ek olarak, akıllı eviniz için başka heyecan verici fırsatlar da var. Diğer şeylerin yanı sıra, şu anda ek termostatlardan çok tasarruf edebilirsiniz ve artık Google Nest Hub ile ikinci bir ücretsiz termostat var. Çok sayıda teklif olsa bile, hepsi her zaman değerli değildir. Aşağıda en iyi fırsatlardan küçük bir seçim bulacaksınız.

İster yeni bir akıllı ev kurmak isteyin, ister yeni araçlara ihtiyacınız olsun: tink.de’de aradığınızı bulabilirsiniz. Her şeyden önce, daha önce bahsedilen başlangıç ​​kiti V3+ burada en iyi fiyata mevcuttur. Google Nest Hub ve Google Doorbell de mevcut en yüksek fiyattan edinilebilir.

Anlaşmalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Senin için bir şey var mı? Yorumlarda bize bildirin!genel-27