Bir işçinin ancak aletleri kadar iyi olduğunu söylerler ve bu eski atasözü oyun dünyasında da bir o kadar doğrudur. Donanımınız oyunlarınıza ayak uyduramıyorsa, Call of Duty: Modern Warfare 2’de düşmanlarınızı tüttüremez veya Overwatch 2’de son saniye galibiyetini yakalayamazsınız. Hareket halindeyken veya evde oynarken, bir oyuncunun elinden gelenin en iyisini yapması için en iyi teknoloji ile donatılması gerekir.

Bu nerede Gigabayt Gigabyte, ‘hayatınızı yükseltin’ ahlakı üzerine inşa edilmiş, belki de en çok iş teknolojisi tedarikçisi olarak tanınmaktadır ve birkaç yıldır bu alanda endüstri liderlerinden biridir. En son teknolojiyle çalışan Gigabyte, ürünlerini geleceği düşünerek tasarlar ve hem iş hem de eğlencede sürükleyici deneyimler yaratmak için yazılım ve donanımın birlikte nasıl çalıştığını dikkate alır.

Şimdi Gigabyte, en son oyunların sınırlarını zorlayabilecek bir dizi yüksek güçlü makineyi piyasaya sürerek oyun dünyasına adım attı. Bu tatil sezonunda Gigabyte’ın sunduğu en iyi ürünlerden bazılarına göz atalım.

GIGABYTE AERO 16 XE5

Birincisi, bu şık ve yetenekli oyun dizüstü bilgisayarı. Bu taşınabilir oyun makinesi, 12. nesil Intel Core İşlemci, NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU ve olağanüstü bir ekranı tek bir kompakt kasada bir araya getiriyor. Performanstan ödün vermeden yüksek verimlilik sunan bu muhteşem minimalist dizüstü bilgisayar, her türden oyuncu için mükemmeldir. Olağanüstü performans sunmanın yanı sıra bu dizüstü bilgisayar, oyun ürünleri kalabalığından sıyrılan ışıltılı gümüş kasasıyla son derece çekici bir tasarıma sahiptir.

GIGABYTE AORUS 17 YE5

Performanstan ödün vermeden üst düzey grafikler isteyen oyuncular için bu ultra güçlü oyun dizüstü bilgisayarı mükemmel. En yeni NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi Dizüstü Bilgisayar GPU’su ile donatılan bu dizüstü bilgisayar, en son oyunları en yüksek ayarlarda çalıştırırken yüksek kare hızında performans elde etme gücüne sahiptir. Ve 360 ​​Hz’lik bir panelde bu yüksek kare hızının keyfini çıkarabilir ve en iyi e-spor profesyonellerine yakışır inanılmaz derecede akıcı görseller elde edebilirsiniz.

AORUS 5 SE4-73US213SH

Daha düşük bir fiyata performansın zirvesine ulaşan bir oyun dizüstü bilgisayarı mı arıyorsunuz? NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi Dizüstü Bilgisayar GPU’ları tarafından desteklenen 12. nesil başka bir Intel makinesi olan Aorus 5’i deneyin. Bu dizüstü bilgisayar, 144hz, 240hz ve 360hz’de mevcut panellerle çeşitli SKU’larda mevcuttur. Tüm bu harika özelliklerin yanı sıra AORUS 5, en hararetli anlarda bile her şeyin serin kalmasını sağlayan Windforce Infinity Soğutma Sistemi ile donatılmıştır. İster Game Pass’te başarıları topluyor ister çevrimiçi oyunlarda üst sıralara çıkıyor olun, bu dizüstü bilgisayar tam anlamıyla oyuncular için harika bir çözüm.

B650 AORUS ELİT BALTA

Mevcut kurulumunuzu yükseltmek mi yoksa yepyeni bir oyun sistemi mi kurmak istiyorsunuz? Başlamak için yüksek güçlü bir anakarta ihtiyacınız olacak. Yükseltilmiş güç tasarımı, yüksek dereceli depolama standartları ve performansınızı optimize etmenizi sağlayan olağanüstü bağlantı özelliklerine sahip modern bir anakart olan B650 AORUS ELITE AX’e girin. Ek olarak, bu anakart uyumlu sistemlerde benzersiz performans sağlayan AM5 işlemcileri destekler.

FO48U

Oyunlarınızın en iyi şekilde görünmesini mi istiyorsunuz? Bu son teknoloji grafikleri tüm görkemiyle gösterebilen bir monitöre ihtiyacınız olacak. AORUS oyun monitörleri serisine öncülük eden bu çekici panel, üst düzey performansı modern bir pakette toplayarak yüksek tanımlı oyunların sınırlarını zorluyor. 4K’da görselleri öne çıkarmak kolay bir iş değil, ancak FO48U canlı renkler ve performans özellikleri sunarak bu görsel netliği bir adım öteye taşıyor. 120 hz yenileme hızı ve 1 ms’lik çok küçük bir tepki süresiyle, kendinizi oyunlarınızla mükemmel bir şekilde senkronize olmuş, sağa ve sola kafa vuruşları yaparken bulacaksınız.

M27Q

Monitörünüzden daha da güçlü bir performans mı istiyorsunuz? Daha da sürükleyici bir oyun deneyimi sunan M27Q ile tanışın. Yenileme hızını 170 hz’ye çıkaran bu monitör aynı zamanda inanılmaz bir 0,5 ms tepki süresine sahiptir – yükselen espor yıldızları için mükemmeldir. M serisi ayrıca, AMD grafik kartlarıyla birlikte kullanıldığında sorunsuz, titremesiz bir oyun deneyimi sağlayan AMD FreeSync ile donatılmıştır. VESA sertifikalı DisplayHDR ile hiper gerçekçi renklerin de keyfini çıkarın.

İster bir oyun dizüstü bilgisayarı, ister bileşenler veya monitörler arıyor olun, Gigabyte, oyun deneyiminizi hiç olmadığı kadar ileriye götürmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip, hepsi de çekici ve uygun fiyatlı paketler içinde.

Gigabyte’ın oyun bölümüne giderek üst düzey ürün yelpazesinin tamamını inceleyin ve oyun hayatınızı bugün yükseltin.oyun-2