Epic Games, dahil olmak üzere eski oyunlarının büyük bir kısmı için çevrimiçi hizmetleri kapatmaya başlıyor. Rock Grubu 1 vasıtasıyla 3, Beatles: Rock Grubuve Gerçek Olmayan Turnuva 2003 ve 2004. Şirket, değişiklikleri “birleşik arkadaş sistemi, sesli sohbet özellikleri, ebeveyn denetimleri ve ebeveyn doğrulama özellikleri ile yalnızca Epic Online Services’ı desteklemek için hareket ediyoruz” şeklinde yapıyor. Çarşamba günü bir blog yazısında söyledi.

Kesintiler çarşamba günü başlayacak. Aşağıdaki oyunlar için çevrimiçi hizmetler 24 Ocak’a kadar tamamen devre dışı bırakılacak, ancak yine de tek oyunculu veya çevrimdışı çok oyunculu oynayabilirsiniz. Epic ayrıca oyunları (hala satın alabileceğiniz) dijital vitrinlerden kaldırmaya ve oyun içi DLC satın alımlarını devre dışı bırakmaya başlıyor.

1000 Minik Pençe

Dans Merkezi 1-3

Yeşil Gün: Rock Grubu

Canavarlar (Muhtemelen) Prensesimi Çaldı

Rock Grubu 1-3

Beatles: Rock Grubu

Süpersonik Akrobatik Roket Gücüyle Çalışan Savaş Arabaları

gerçek dışı altın

Gerçek Olmayan II: Uyanış

Gerçek Olmayan Turnuva 2003

Gerçek Olmayan Turnuva 2004

Gerçek Olmayan Turnuva 3

Unreal Tournament: Yılın Oyunu Sürümü

görmekten hayal kırıklığına uğradıysan Gerçek Olmayan Turnuva 3 Listede bazı iyi haberlerim var: Epic, gelecekte oyun için çevrimiçi özellikleri geri getirmeyi planladığını söylüyor. görüldüğü gibi anlaşma uzmanı Wario64 tarafındanzaten var bir buhar sayfası adlı bir oyun için Gerçek Olmayan Turnuva 3 X, ve listeye göre Steam, Epic Games Store ve GOG arasında çapraz oynama ile ücretsiz olacak.

kafa karıştırıcı bir şekilde Gerçek Olmayan Turnuva 3 X’ler çıkış tarihi 19 Kasım 2007 olarak listeleniyor ve oyunun mağazada “artık bulunmadığına” dair bir uyarı var. Ama verilen Gerçek Olmayan Turnuva 3 başlangıçta başlatıldı aynı gün, görünüşe göre Epic eski oyunun Steam sayfasını daha yeni sürüm için yeniden kullanıyor olabilir. Epic yorum yapmaktan kaçındı.

gelince Rock grubuEpic’in 2021’de Harmonix’i satın almasının bir parçası olarak kaptığı stüdyo, Rock Grubu 4’ler çevrimiçi çok oyunculu kullanılabilir durumda kalacaktır. Ama diğerinin kapanmasıyla Rock grubu listedeki oyunlar, DLC şarkıları satın alamazsınız, yani DLC satın almaları tamamen devre dışı bırakıldığında şarkı kitaplıklarınızı genişletemezsiniz.

Epic, diğer birkaç oyun ve uygulama için de değişiklikler yapıyor. Çarşamba günü, kuş flört simülatörlerinin Mac ve Linux sürümleri Nefret Edilen Erkek Arkadaş ve Hatoful Boyfriend: Tatil Yıldızı ve mobil oyun DropMix vitrinlerden çekilecektir. Savaş Bozucularoynaması ücretsiz bir RPG, 30 Aralık’ta kapatılacak. Gerçekdışı Turnuva (Alfa), Rock Grubu AkınıRock Band Companion uygulaması ve VR karaoke oyunu Şarkı Söyle 24 Ocak’ta kapatılacak.

genel-2