Bir Insomniac Games Yazarı, 2018 yapımı Spider-Man 2’nin merakla beklenen devam oyunu için yayın penceresini yanlışlıkla ortaya çıkarmış olabilir. Profesyonel web sitelerinde şu anda düzenlenen bir satırda, gösterge, oyunun 2023 Sonbaharında çıkış tarihi olarak belirlendiğini gösteriyor. . Ancak, açıklama zaten web sitelerinde değiştirildi. Ancak bu aynı zamanda en olası senaryodur.

Spider-Man 2 pek çok nedenden dolayı özel bir oyundur. Peter Parker ve Miles Morales’in aynı oyunu paylaştığını ilk kez göreceğiz, burada her biri zaten kendi özel oyunlarına sahipler, ikisi artık devam filminde daha korkunç düşmanlarla savaşıyor, gösterinin öne çıkan özelliği simbiyotik. tehdit – Zehir.

Oyunun bir yazarına göre, yanlışlıkla şu satırı eklemişler:

Şu anda yaklaşmakta olan Spider-Man 2 (2023 sonbaharında piyasaya sürülecek) ve Wolverine Games (sürüm tarihi) için yazma ekibinde

Burada dikkat edilmesi gereken bir başka ilginç şey de, Wolverine Games’ten çoğul bir zamanda bahsetmesi, bu da henüz gösterilmemiş olan Wolverine oyununun devamı için planlar olduğu anlamına geliyor.

Örümcek Adam 2 Ekran Görüntüsü

Konu büyük oyunlarını yayınlamaya geldiğinde Sony’nin her zaman istikrarlı olmadığını unutmayın.

God of War (2018) Nisan 2018’de, Spider-Man Eylül 2018’de, Death Stranding Kasım 2019’da, Last of Us part 2 Haziran 2020’de, Ghost of Tsushima Temmuz 2020’de ve son olarak God of War yayınlandı. Kasım 2022’de Ragnarok.

Sony, büyük oyunlarını yayınlama konusunda oldukça düzensizdir, bu nedenle, bunlar şirket içindeki dahili tarihler olduğundan, 2023 Sonbaharının amaçlanan çıkış tarihi olup olmadığını kesin olarak söyleyemeyiz.

Spider-Man 2’nin 2023’te çıkması planlanıyor ve PS5’e özel olarak çıkacak.

oyun-5