Dışarıdaki bazı Minecraft modları, sanal alan oyununa diğer türleri veya oyunları daha çok anımsatan tamamen yeni yönler ekleyebilir. Sonsuza kadar Minecraft oynamaya devam etmenizi sağlamanın harika bir yolu ve bugün size bira yapmanızı sağlayan bir Minecraft modu getiriyoruz.

Oyunda isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyi değiştirebilecek Minecraft modlarından oluşan koca bir evren var. Bu, Minecraft Forge 1.19’u nasıl kuracağınızı bildiğiniz sürece, isterseniz Breath of the Wild tarzı mekaniği ekleyebileceğiniz anlamına gelir. Sandbox oyununu her şeyden çok Brewmaster’a benzeyen bira yapımına eklemek gibi şeyler de yapabilirsiniz.

Drink Beer Refill modu, farklı baharatlar ve malzemeler kullanarak kendi bira tatlarınızı hazırlamanıza olanak tanır ve daha sonra daha fazla malzemeye erişmek için bunları satabilirsiniz. Özellikle bira yapmayı ve içmeyi sevenler için, daha geleneksel Minecraft yaklaşımından eğlenceli, küçük bir dikkat dağıtıcı. Sadece bu da değil, oyundaki biraları içebilir ve hatta abartabilirsiniz.

Buna benzer şeyler yapan başka modlar da var, ancak zaten Minecraft’ta çiftçilik olduğu için, bu Minecraft modu tüm standart sistemler arasında oldukça rahat hissettiriyor. Tabii ki, her zaman farklı bir oyun oynayabilirsiniz, ancak o zaman Steve’in biraz sarhoş olduğunu göremeyeceksiniz ve bu, buraya giriş ücretine değer olmalı. Fiyat ücretsizdir ve Drink Beer Refill modunu adresinden indirebilirsiniz. Lanet Forge.

Bir değişiklik arıyorsanız, etraftaki en iyi Minecraft haritalarına bir göz atın. Ayrıca Minecraft 1.20 güncellemesi hakkında isteyebileceğiniz tüm bilgilere ve gözlerinizi ziyafet çekecek gerçekten hayranlık uyandıran bazı Minecraft yapılarına sahibiz.oyun-2