Merhaba, 2022’nin sonuna hoş geldiniz! Günümüzde telefonlarımızı her şey için kullanıyoruz – oyun oynamak, film izlemek ve video izlemek dahil… Yani önemli olan sadece ekranları değil, aynı zamanda hoparlör kalitesi de!

Sonuçta, ses tiz, sessiz veya cırtlaksa, kendinizi en sevdiğiniz oyun veya filme nasıl kaptıracaksınız? Telefonunuzun ekranı büyük ve muhteşem olsa bile, ses kalitesi, deneyimi iyileştirmek veya bozmak için sıradaki sıradadır. Bunu göz önünde bulundurarak, bu yıl çıkan en popüler, en havalı telefonlardan bazılarını aldık ve denedim hangisinin hangisinin gözü kapalı olduğunu tamamen kulağa geldiği gibi tahmin etmek! Kurallar basit – eğer yanlış tahmin edersem, temelde zehir gibi kokan ve tadı olan tatsız votka içmek zorundayım. Yani, harika şeyler! Telefon tutkunları için mükemmel bir parti oyunu, değil mi?

bizde var iPhone 14 Pro Max, Pixel 7 Pro, Galaxy S22 Ultra, Galaxy Z Fold 4 ve sadece iyi bir önlem olarak – oyun odaklı Güçlü çift ön hoparlörü ile ROG Phone 6 Pro.

Gerçekten de, bu telefonların bazılarının harika hoparlörleri var, bazılarının ise pek değil. Sanırım onlara oldukça aşinayım ama kim bilir? Hadi bulalım!

Spoiler içermeyen bir sonuç

Hangi telefonun kalbimi kulaklarımdan kazandığını öğrenmek için videoyu izleyin, tıpkı sevdiğiniz birinin kalbinizi midenizden kazanabilmesi gibi, ama kısacası – üzerine bahse gireceğim telefon bu değil.

Ve bazı telefonlar, özellikle de Samsung Galaxy S22 Ultra, önceki modellere göre değerlendirdiğimde kesinlikle beklediğimden çok daha iyi ses çıkarıyor. Bu yüzden Galaxy S22 Ultra hayranlarından resmi bir özür sırası geldi! Üzgünüm arkadaşlar, bu telefon gerçekten mükemmele yakın. Ancak, açıkça haksız avantajları olan farklı bir Samsung telefon, sadece ses kalitesi açısından değil, benim gözümde en iyisidir.

Aşağıya bir yorum bırakın ve düşüncelerinizi paylaşın – gözleriniz bağlı olsaydı ve bu telefonları dinleseydiniz tüm tahminleri kazanır mıydınız? Ve teknoloji meraklısı arkadaşlarınıza önermek istediğiniz özellikle harika sese sahip başka telefonlar biliyor musunuz?telefon-1