Samsung, monitörlerde, TV’lerde, akıllı telefonlarda, tabletlerde ve akıllı saatlerde indirimler içeren bir tatil indirimi başlattı. Hediye alışverişinizi henüz bitirmediyseniz, işte tatil döneminin kaosu başlamadan önce alışverişlerinizi tamamlama şansınız. Size yardımcı olmak için, şu anda Samsung’tan yararlanabileceğiniz en iyi tekliflerden bazılarını bir araya getirdik. Yine de bu indirimlerden biri dikkatinizi çekerse, satın alma işleminizi tamamlamak için acele etmeniz gerekecek, çünkü ne kadar süreyle mevcut olacaklarından emin değiliz.

Samsung Odyssey G30A oyun monitörü – 200 dolar, 250 dolardı

SAMSUNG

Monitörünüzün bir yükseltmeye çok ihtiyacı varsa ve harcayacak çok paranız yoksa, şanslısınız çünkü Samsung Odyssey G30A oyun monitörü, Samsung’un yüksek indirimli monitör anlaşmalarının bir parçasıdır. Full HD çözünürlüğe sahip 27 inç ekran, bilgisayar monitörü satın alma kılavuzumuzda ekrandaki görüntülerin ne sıklıkta güncellendiğini açıklayan 144 Hz yenileme hızına ve yırtılma ve takılmayı ortadan kaldıran AMD’nin FreeSync Premium teknolojisine destek sunar. Birden fazla monitör satın almayı planlıyorsanız, Samsung Odyssey G30A mükemmel bir seçimdir çünkü kenarlıksız tasarımıyla iki veya üç monitör, sürükleyici bir kurulum için mükemmel şekilde sıralanır.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro – 400 Dolar, eskiden 450 Dolardı

Galaxy Watch 5 Pro giyen adam.
Andy Boxall/DigitalTrends

Samsung Galaxy Watch 5 Pro, Digital Trends’in en iyi akıllı saatlerinde pil ömrü açısından en iyi seçenek olarak yer alıyor — gece boyunca takmazsanız yeniden şarj edilmeden üç güne kadar dayanabilir. Kalın safir kristal ekran kaplamalı titanyumdan yapıldığından ve 50 metreye kadar su geçirmezliğe sahip olduğundan, akıllı saat fırsatlarından bir dış mekan cihazı için harika bir seçimdir. Akıllı saat, Samsung’un Exynos W920 işlemcisi ve 1,5 GB RAM tarafından desteklenmektedir ve fitness izleme işlevlerini etkinleştiren Google’ın Wear OS 3.5 üzerinde çalışır. En etkileyici özelliklerinden ikisi, size özel yürüyüş ve bisiklet rotalarında rehberlik edecek Route Workout ve başlangıç ​​noktanıza geri dönmenize yardımcı olan Track Back’dir.

Samsung TU7000 4K TV — 480 Dolar, eskiden 500 Dolardı

Bir TV rafına yerleştirilmiş Samsung TU7000 4K TV.

Samsung TU7000 4K TV gibi uygun fiyatlı seçenekler bulunduğundan, oturma odanızda düzgün bir görüntü elde etmek için TV fırsatlarına binlerce dolar harcamanıza gerek yok. 65 inçlik ekran, 4K Ultra HD çözünürlük sunar ve Samsung’un Crystal Processor 4K’sı, izlediğiniz her şeyi 4K kalitesine yükseltir, böylece TV’yi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca, 4K TV satın alma kılavuzumuza göre, görüntü kalitesinde yalnızca yüksek çözünürlükten daha etkileyici bir artış sağlayan Yüksek Dinamik Aralığı da destekler. 4K TV, yalnızca Netflix ve Disney+ gibi akış hizmetlerine erişim sağlamakla kalmayan, aynı zamanda dijital asistanlar Amazon’un Alexa ve Google Assistant ile uyumluluğu da sağlayan Samsung’un Tizen platformunda çalışır.

Samsung Freestyle Projektör – 600 Dolar, 800 Dolardı

Samsung Serbest Stil Projektör.

Bir süredir projektör fırsatlarını takip ediyorsanız, Samsung The Freestyle için bu indirimden yararlanmalısınız. Taşınabilir projektörün 180 derecelik tasarımı, herhangi bir yüzeyde kullanabileceğiniz için esneklik sağlar ve ekran boyutunu optimize eder, otomatik olarak odaklar ve belirli bir açıda tutulduğunda bile görüntüyü dengeler. Projektör ayrıca, sesi her yöne patlatacak dahili hoparlörlerle birlikte gelir; bu, izleme partileri için harikadır ve hatta akış uygulamalarınıza Samsung’un Tizen işletim sistemi aracılığıyla erişebilir, böylece en sevdiğiniz programları ve çalma listelerini ihtiyaç duymadan oynatabilirsiniz. başka bir cihaza bağlanmak için.

Samsung The Frame TV — 900 Dolar, 1.300 Dolardı

55 inç Samsung The Frame 4K TV, yemek odasında duvarda asılı duruyor.

Samsung’un The Frame’i şu anda piyasadaki en yenilikçi TV’lerden biridir. 4K çözünürlüğe ve daha fazla rengi daha yüksek doğruluk ve inanılmaz parlaklıkla görüntüleyen QLED teknolojisine sahip 50 inçlik ekranında en sevdiğiniz programları ve filmleri izleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde ekranda çeşitli sanat eserlerini gösterecek olan Sanat Modu’nu etkinleştirebilirsiniz. Kendi sanatınızı veya fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz, ancak aynı zamanda Samsung’un Sanat Mağazasından parçalar da edinebilirsiniz. İster TV ister sanat eseri olarak kullanın, Samsung’un yansıma önleyici teknolojisi ve mat ekranı ekranın görünürlüğünü garanti eder.

Samsung Odyssey G9 oyun monitörü – 900 dolar, 1.500 dolardı

Masanın üzerinde oturan Samsung'un yeni QLED Odyssey oyun monitörünün önden görünümü.

Samsung Odyssey G9 oyun monitörü, göz yorgunluğunu en aza indirgemek ve dalmayı en üst düzeye çıkarmak için insan gözünün eğrisine uyan 1000R kavise sahip 49 inç ekrana sahiptir. Monitör ayrıca muhteşem görüntü kalitesi ve daha canlı renkler için Samsung’un QLED teknolojisinden ve oyun kurulumunuzla rengini eşleştirmenizi sağlayacak özelleştirme için Infinity Core Lighting sisteminden yararlanır. 240 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi, size çok oyunculu maçlarda hakimiyet kurmanız ve en zorlu boss dövüşlerinden geçmeniz için gereken avantajı sağlayabilirken, monitörün hem AMD’nin FreeSync Premium hem de Nvidia’nın G-Sync desteği, ekran yırtılma ve takılmaların önüne geçer. elimine edilir.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra — 1.080 Dolar, eskiden 1.450 Dolardı

Beyaz bir arka planda S-Pen ile Samsung Galaxy Tab S8 Ultra.

Sadece 120 Hz yenileme hızına sahip 14,6 inçlik Super AMOLED ekranı, Samsung Galaxy Tab S8 Ultra’yı şimdiden Samsung’un tablet anlaşmalarındaki en popüler seçeneklerden biri haline getiriyor. Gerçekten sürükleyici bir izleme deneyimi için ekran, dörtlü hoparlörler ve AKG tarafından ayarlanan Dolby Atmos surround ses ile eşleştirilmiştir. Dizüstü bilgisayar fırsatlarına da bakıyorsanız, Samsung’un DeX teknolojisinin yanı sıra bir dizüstü bilgisayar olarak çalışmasını sağlayacak klavye kılıfını satın almak istiyorsanız Samsung Galaxy Tab S8 Ultra’yı da düşünebilirsiniz. Cihazın her satın alınması, not yazmak, portre çizmek ve fikir çizmek için ek bir giriş seçeneği sunan sıfıra yakın gecikme süresine sahip bir kalem olan S Pen ile birlikte gelir.

Samsung Galaxy Z Fold 4 – 1.500 Dolar, 2.010 Dolardı

Galaxy Z Fold 4'ün çoklu görev ekranı özelliği.
Andy Boxall/DigitalTrends

Müşteriler, en iyi akıllı telefonlar listemizdeki en iyi katlanabilir akıllı telefon olduğu için Samsung Galaxy Z Fold 4’ü telefon fırsatlarından indirimli olarak satın almak için her fırsatı değerlendirmelidir. 200.000 kez test edilmiş menteşeli yeni iç yapı, cihazın uzun süre dayanmasını sağlayacağından, önceki modellerin başına bela olan dayanıklılık sorunları ortadan kalktı. Samsung Galaxy Z Fold 4, her ikisi de 120 Hz’e kadar yenileme hızlarına sahip, dışta 6,2 inç Dinamik AMOLED ekrana ve içte 7,6 inç Dinamik AMOLED ekrana sahiptir ve Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci ile 12 GB bellek ile çalışır. VERİ DEPOSU.

Samsung Odyssey Ark kavisli oyun monitörü — 2.500 dolar, 3.500 dolardı

Samsung Odyssey ARK monitörünün önünde bir oyuncu oturuyor.
SAMSUNG

Samsung Odyssey Ark, 1000R kavise sahip 55 inç ekrana, 165 Hz yenileme hızına ve 1 ms tepki süresine sahiptir. Kavisli oyun monitörünün ana özelliği, ekranı aşağıdaki gibi oyunlar için harika olan dikey bir yöne döndüren Kokpit Modudur: Microsoft Uçuş Simülatörü. Ayrıca, kullanımı kolay bir kablosuz denetleyici olan Ark Dial aracılığıyla ekran boyutunu 27 inç ile 55 inç arasında ayarlayabilir, tercih ettiğiniz en boy oranını seçebilir ve ekranı birden çok uygulamayı gösterecek şekilde bölebilirsiniz. Monitör ayrıca, gösterdiği tüm içeriği 4K kalitesine yükselten bir nöral kuantum işlemciyle birlikte gelir.
genel-19