The Game Awards 2022’de “Wayfinder” adlı yeni bir aksiyon RPG’si duyuruldu. Bu, malzemeleri yağmalama ve karakterinizi geliştirme etrafında dönen karakter tabanlı bir aksiyon oyunudur.

Oyun, Gloom Dagger olarak bilinen bir cihaz kullanarak karakterinizin etrafında dönüyor ve bu, haydut benzeri unsurları ima ederek her seferinde farklı maceralara çıkmanıza olanak tanıyor.

Resmi açıklama fragmanına bir göz atın!

Gloom Dagger olarak bilinen gizemli bir cihazın yardımıyla sonsuz maceralarla dolu bir kapıdan geçerek her oyun deneyimini özelleştirin. Her maceranın, avladığınız ve topladığınız şeyi özelleştirerek yarattığınız ve kontrol ettiğiniz benzersiz değiştiricileri ve zorlukları vardır.

Şu anda her biri kendi benzersiz oyun tarzına sahip bilinen beş Wayfinder var. Bunlar, zırh kaplı Wingrave’den gizemli silahlar kullanan Kyros’a kadar uzanır.

Oyun, daha da güçlü olmak için kullanabileceğiniz materyaller sağlayan çok sayıda keşif içerecek. Aynı zamanda kooperatif için yapılmıştır, arkadaşlarınızla birlikte savaşmanıza ve hatta mahallelerde evler inşa etmenize olanak tanır.

Wayfinders birlikte daha güçlüdür. Arkadaşlarla maceraya atılmaktan, evinizi ve güçlü meraklılarını bir mahalleye eklemeye kadar, tüm sosyal etkileşimleriniz, karakteriniz ve konut gelişiminiz en önemli iple birbirine bağlıdır: birbirinize.

Wayfinder’ın henüz resmi bir çıkış tarihi yok, ancak kapalı betaya kaydolabilirsiniz burada Eğer ilgileniyorsanız. Beta, PS4, PS5 ve PC’de mevcuttur.oyun-6