Süperdev Oyunları sahneye çıktı ve en son adını açıkladı ve bu, Hades, Hades II’nin doğrudan devamı niteliğinde.

Orijinal oyundaki olaylardan sonra Yunan mitinin Yeraltı Dünyası’nda ve çevresinde geçiyor. Zamanın Titanı ve Hades ile kardeşlerinin kötü babası Chronos, Olimpos’a savaş açmak için Yeraltı dünyasının derinliklerindeki tutsaklığından kurtulmuştur. Zamanın kendisi durdurulabilir mi?

Yeraltı dünyasının ölümsüz Prensesi Melinoë olarak, her aksilik ve başarınızda sürekli olarak ortaya çıkan kapsamlı bir hikayede, arkanızda Olympus’un tüm gücüyle Titan’ın güçlerini yenerek daha büyük, daha derin bir efsanevi dünyayı keşfedeceksiniz. Orijinal oyundaki kardeşi Zagreus gibi, Melinoë de kendi icat ettiğimiz bir karakter değil ve Hades’le akraba olduğu düşünülen eski bir Yeraltı tanrısına dayanıyor.

Onun hakkında var olan küçük antik mitoloji, onun hikayesini ve ailesiyle olan bağını keşfetmemizi ve bunu yaparken Yeraltı Dünyası vizyonumuzu genişletmemizi sağlamak için fazlasıyla yeterliydi! Oyun hakkında daha fazla ayrıntı için Hades II SSS’mize (Sıkça Sorulan Sorular) bakın. Lütfen unutmayın, önceki oyunlarımızda olduğu gibi, keşfetmeniz için birçok ayrıntı bırakacağız!

Kökleri Yunan mitinin Yeraltı Dünyası’na ve onun büyücülüğün doğuşuyla olan derin bağlantılarına dayanan yepyeni, aksiyon dolu, sonsuz tekrar oynanabilir bir deneyimde uğursuz Titan of Time’a karşı kara büyücülük kullanarak Yeraltı Dünyasının ötesinde savaşın.

Hades II, hem Steam hem de Epic Games Store’da PC için erken erişim oyunu olarak satışa sunulacak.oyun-4