Samsung fena halde hafife alındı Bu yılın Mayıs ayında piyasaya sürülen Galaxy Tab S6 Lite tablet şu anda yüzde 39 gibi şaşırtıcı bir indirimle karşınızda.

Galaxy Tab S6 Lite 2022, gücünü Qualcomm Snapdragon 720G yonga setinden alan uygun fiyatlı bir tablettir. 1200 x 2000 piksel çözünürlüğe sahip 10,4 inç LCD ekrana ve yüksek ses sağlayan iki stereo hoparlöre sahiptir. 7.040 mAh pil içerir ve microSD yuvasını ve 3,5 mm kulaklık jakını çıkarmayan birkaç cihazdan biridir.

Bu liste, temel günlük kullanım içindir ve web’de gezinme, medya tüketimi, okuma ve hafif oyunlar için mükemmeldir ve ara sıra üretkenlik kullanımı için bile iyidir.

Bu fiyat aralığındaki diğer tabletlerden daha iyi bir yapı kalitesine sahiptir ve not almak ve karalamak için kullanışlı olan S Pen kalemi ile birlikte gelir. Apple gibi diğer tablet üreticileri, kalem için fazladan ödeme yapmanızı bekler. Cihaz, PC benzeri bir ortam için Samsung DeX’i de destekler.

Temel olarak, Tab S6 Lite 2022, istenen fiyat için tonlarca değer sunar ve güvenilir performans gösteren uygun fiyatlı bir tablet arayan herkes için harikadır. 4 GB RAM ve 64 GB depolamaya sahip olan ve 349,99 ABD dolarına mal olan varyant, 135 ABD doları indirime girdi ve şu anda 214,99 ABD dolarından satın alınabiliyor.

Bu, fiyatın gittiği en düşük fiyattır, bu nedenle, makul fiyatlı bir tablet arayışındaysanız, anlaşmadan vazgeçilmemelidir. cihaz aynı zamanda yakın zamanda Android 13’e güncellendi ve muhtemelen üç yıldan fazla desteklenecek. A ucuz tablet bundan daha iyisi olamaz.telefon-1