Geçtiğimiz haftalarda, parkurunu, dövüşünü ve daha fazlasını sergileyen oldukça fazla sayıda Forspoken oynanışı paylaşıldı. Bununla birlikte, daha geniş dünyası ve hikayesi hakkında hala pek bir şey görmedik. Neyse ki, Square Enix tam olarak bunu gösteren yeni bir oyun parçası çıkardı.

Video bizi Athia ülkesine hükmeden büyücüler olan “Tanta” ile tanıştırıyor. Bir patronun bir tanesiyle dövüştüğünü ve diğerinin kahramanımız Frey’i tuzağa düşürmek için New York’un çarpık bir hayali versiyonunu yarattığı ilginç bir sekans görüyoruz. Ayrıca, periyodik olarak ülkeyi ele geçirecek karanlık bir güç olan Break içinde savaşılabilecek güçlü düşmanlar olan Breakbeasts’e bir göz atıyoruz. En son Forspoken gösterisine aşağıdan kendiniz göz atın (uyarı, video biraz SPOILER içermektedir).

İlginç görünüyor. Umarız, gerçekten her bir Tanta patronunu benzersiz bir meydan okuma olarak zorlarlar. İlginizi çekti ve oyunu kendiniz denemek mi istiyorsunuz? Bir Forspoken demosu şimdi mevcut PlayStation Store aracılığıyla. İşte oyunun resmi açıklaması…

“Forspoken, güzel ve zalim Athia diyarına götürülen genç bir New Yorklu olan Frey’in yolculuğunu konu alıyor. Eve dönüş yolunu arayan Frey, genişleyen manzaraları aşmak ve canavar yaratıklarla savaşmak için yeni keşfettiği büyülü yeteneklerini kullanmalıdır.”

  • Güzel ve Zalim Bir Açık Dünya – Çarpıcı grafikler ve en son teknolojiyle hayata geçirilen olağanüstü manzaraların ve dünya dışı yaratıkların çarpıcı bir ülkesi olan Athia’nın geniş diyarlarını keşfedin.
  • Özelleştirilebilir Büyü Cephaneliği – Hızlı tempolu ve canlandırıcıdan stratejik ve metodik olmak üzere çeşitli oyun tarzlarına hitap eden çok çeşitli yeteneklerle büyülü savaşta çarpık canavarları ele alın.
  • Sezgisel, Sihirle Geliştirilmiş Parkur – Duvarları tırmanın, kanyonlardan atlayın, baş döndürücü yüksekliklerden atlayın ve uçsuz bucaksız arazilerde koşun. Frey’in benzersiz yetenekleri, açık dünyada akıcı bir şekilde kolaylıkla dolaşmasına olanak tanır.

Forspoken, 24 Ocak 2023’te PC ve PS5’e geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Biraz heyecan hissetmeye mi başladınız?

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17