Super Mario Bros. Filminden yeni bir klip, bu geceki Oyun Ödülleri sırasında gösterime girdi ve dikkatleri Mario’nun cesur mantar yardımcısı Toad’a çekti.

Klip, Chris Pratt’ın Mario’sunu, Mantar Krallığı’ndan Peach’s Castle’a doğru ilerlerken Keegan-Michael Key tarafından seslendirilen Toad’ı takip ederken gösteriyor. Kurbağa tüm engellere aşinayken, Mario’nun başı biraz beladadır. Super Mario 3D World’deki net borular da dahil olmak üzere Mario oyunlarında görülen çeşitli engeller gösteriliyor ve yakından dinlerseniz duyabilirsiniz. bir çift eski okul Toads.

Klip, Super Mario Bros. Filmi’nin üçüncü kez halk için ön izlemesi yapılıyor, ilk fragman Ekim’de, ikincisi ise bir ay sonra 29 Kasım’da yayınlanıyor. İlk fragman Jack Black’i Bowser ve Key’s Toad olarak tanıttı ve ikinci fragman, Anya Taylor Joy’un Princess Peach’ine, Charlie Day’in Luigi’sine ve daha fazlasına ilk bakışı sunuyordu.

Super Mario Bros. Filmi, onaylanmış bir PG derecelendirmesiyle 7 Nisan’da sinemalarda gösterime girecek.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1