Skydance Interactive, 2022 Oyun Ödülleri’nde yaklaşan oyunları Behemoth için yeni bir sinematik fragman yayınladı. Fragman, oyunculara oyuna ilk kez iyi bakmalarını sağladı. duyuru fragmanının yayınlanması Ekim ayında geri

VR macerası, oyuncuları bir kanca gibi geleneksel olmayan seyahat yöntemlerini kullanarak bir zamanların görkemli imparatorluğunun kalıntılarını dolaşmaya davet ediyor. Bir vebanın dünyayı harap etmesinden hemen sonra geçen oyunda, oyuncular Behemoths adı verilen devasa canavarlarla karşı karşıya geliyor. Oyuncular, düşmanlarının boyutları nedeniyle yalnızca araziyi değil, aynı zamanda vahşi doğada dolaşan devasa düşmanları da geçmek zorundadır.

Skydance kreatif direktörü Todd Adamson yakın tarihli bir basın açıklamasında “Yıllar boyunca VR’nin benzersiz zorlukları ve güçlü yönleri hakkında çok şey öğrendik” dedi. “Behemoth, on yıllık bir çalışmanın doruk noktası ve ortama göre özel olarak tasarlanmış, derin, her şeyi kapsayan bir deneyim isteyen oyuncular için tasarlandı.”

Oyuncuları The Walking Dead: Saints & Sinners’ı getiren geliştirme ekibi tarafından yönetilen Behemoth, 2023 Sonbaharında Meta Quest 2, PSVR 2 ve PC VR için piyasaya sürülecek. Behemoth web sitesi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1