Yeni bir Atomic Heart oynanış fragmanı az önce yayınlandı ve bize FPS aksiyon RPG’sinin daha da fazla görüntüsünü veriyor. Fragman ilk olarak The Game Awards 2022 sırasında ortaya çıktı. Kendinize bir göz atın!

Çılgın, yüce ve acımasız bir dünyaya adım atın

Atomic Heart, sizi hizmetkar robotların gerçeğe dönüştüğü alternatif bir tarihte 1950’lere götürüyor. İnsanlar ve robotları uyum içinde yaşıyor gibi görünüyor, ancak ani bir isyan ortaya çıktığında, makinelerin ve diğer örtülü deneylerin kontrolü ele geçirmesi durdurulmalı…

İşte o zaman devreye girerek deliliğin eşiğindeki yapay zekaya, çirkin mutantlara ve topraklarda dolaşıp av arayan kana susamış makinelere karşı içgüdüsel, muhteşem bir savaşa giriyorsunuz. Zorlukların üstesinden gelmek ve kötülüğü ortadan kaldırmak için dövüş tarzınızı uyarlayın, becerilerinizi ve kaynaklarınızı birleştirin, çevreyi kullanın ve ekipmanınızı yükseltin.

Oyun fragmanı ayrıca oyun için ön siparişlerin nihayet verildiğine dair bir duyuru ile geldi. Oyun nihai çıkışına yaklaşırken, lansmandan önce kendinize bir kopya alabilirsiniz. İşte tüm sürümler:

  • Sınırlı Sayıda Paket, temel oyun, bir Steelbook®, metal bir poster ve Mundfish tarafından tasarlanan resmi sanat kitabını içeren Focus Entertainment Store’a özel
  • Standart Sürüm, temel oyunu içeren
  • Altın versiyonu, temel oyunu ve Atomic Pass’ı içeren
  • Premium Sürüm, temel oyun, Atomic Pass, özel bir dijital sanat kitabı ve ekstra kozmetik ürünleri içerir

Bu sürümlerden herhangi biri ayrıca size Labor & Science silahı için bir bonus dış görünüm paketi DLC’si verecektir.

Atomic Heart, 21 Şubat 2023’te PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’de çıkıyor.oyun-6