Samsung takip etmeyi alışkanlık haline getirdi ile site çapında büyük bir satış başka… ve ardından bir diğeri, temelde en iyi telefonlarında, tabletlerinde, akıllı saatlerinde ve gerçek kablosuz kulaklıklarında neredeyse her zaman önemli indirimler sunuyor.

Bu kesinlikle iyi bir şey olsa da, genellikle belirli takasları ve bir dizi başka özel gereksinimi içeren en iyi Galaxy anlaşmalarının biraz karmaşık hüküm ve koşulları, bazen hiçbir koşul olmaksızın ara sıra yapılan sıcak pazarlıktan rahatsız olabilir.

Örneğin, dünkü tatlı Samsung Winter’ı Keşfet promosyonlarından oluşan çığ, şimdiye kadarki en büyüğü gerçekten “keşfetmeyi” oldukça zorlaştırdı. Galaxy Tab S8 Ultra fiyat indirimi, zorunlu takas olmaksızın mevcuttur.
Bu şu anda talep edilebilir Samsung’un resmi ABD web sitesi veya Best Buy’da, en üst düzey 512 GB depolama yapılandırmasına sahip devasa 14,6 inç Android tabletin 1.399,99 $’lık liste fiyatından 400 dolar indirim.
999,99 $ gibi yeni bir rekor düşük fiyatla, bu ultra üst düzey Tab S8 Ultra varyantı elbette “geleneksel olarak” uygun fiyatlı değil, ancak Apple’ın hem 2022 hem de 2021’deki benzer yapılandırmalarının altını kolayca kesiyor.

Cömert 512 gig dahili depolama alanınız, son derece etkileyici bir 16GB RAM sayısıyla eşleştirilecek, unutmayın, son teknoloji Snapdragon 8 Gen 1 işlemci, esasen her şey için tatmin edici seviyeden daha fazla ham güç sağlamalıdır. tüm mobil bilgi işlem faaliyetleri.

Noel’e bu kadar yakın yeni bir tablete tam bin doları harcayamayacaksanız veya 512 GB depolamaya ihtiyaç duymayı beklemiyorsanız, 256 gig varyantı, eşi benzeri görülmemiş 350 $’lık indirimin ardından 849.99 $ gibi harika bir fiyatla satışta. sahip olmak.

Bu “yalnızca”, güvertede 12 gig bellekle geliyor ve Samsung’un “olağanüstü yüksek talep nedeniyle” envanteri çoktan tükenmiş gibi görünüyor ve size muhtemelen sınırlı bir süre için tek bir Best Buy satın alma seçeneği bırakıyor. ilave olarak.telefon-1