Bir teknoloji meraklısı ve/veya sağlık delisi için doğru Noel hediyesini doğru fiyata bulmakta zorlanıyorsanız Best Buy, Fitbit Sense akıllı saat, tek bir Grafit renginde her zamankinden daha düşük bir 129,95 ABD dolarına.

Bu, çoğu büyük ABD perakendecisinin kendi 100 $ ‘lık güzel bir tatil indiriminden sonra şu anda 200 $’ a sattığı sıcak yeni ikinci nesil model yerine 2020’de piyasaya sürülen orijinal sürüm.

Ancak gerçek şu ki, iki cihaz çok farklı değil, özellikle de hemen hemen aynı sensörleri ve sağlık izleme araçlarını sakladıkları iç kısımda. Evet Sense 2, önceki modele göre daha hafif ve daha incedir ve aynı mükemmel pil ömrünü korur, bu kesinlikle Fitbit’in sağlam bir mühendislik başarısıdır.

Yeni ürünün bir başka avantajı da, kullanıcıların gün boyunca “hassas” durumlardan ve ortamlardan daha kolay kaçınmasına olanak tanıyan sürekli stres takibidir, bu da muhtemelen yine de fazladan 70 dolarlık masrafı haklı çıkarmaz.

Şu anda doğrudan rakiplerinin büyük çoğunluğu ile karşılaştırıldığında Piyasadaki en iyi bütçeli akıllı saat olan birinci nesil Fitbit Sense, temel stres yönetimi için (sürekli olmayan) bir EDA sensörü, potansiyel olarak hayat kurtaran EKG teknolojisi, cilt sıcaklığı takibi, kan oksijeni izleme dahil olmak üzere birçok eli açık bir şekilde elinde tutuyor. ve yukarıda belirtilen yıldız pil ömrü, tek bir şarjla altı günden fazla olarak derecelendirildi.

Acele edip Best Buy siparişinizi mümkün olan en kısa sürede vermek isteyebilirsiniz, eğer tüm bunlar sadece Noel köşede olduğu için değil, 130 dolardan size uygun görünüyorsa. Fitbit Sense artık doğrudan Google’a ait üreticisinden temin edilememektedir. veya Best Buy’ın neredeyse kesinlikle envanterinin çok geçmeden tükeneceği anlamına gelen Amazon, özellikle de tüm zamanların bu yeni düşük fiyatında.telefon-1