Oppo Find N2 ve Oppo Find N2 Flip katlanabilir akıllı telefonların, şirketin yıllık Inno Day 2022 etkinliği sırasında 15 Aralık’ta Çin’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Şirket şimdi bu iki katlanabilir telefonun tasarımına bir bakış sunan dört yeni tanıtım videosu paylaştı. Bu telefonların zarif bir menteşeli mekanizma ile donatıldığı söyleniyor. Ayrıca videolardan biri de Oppo Find N2 Flip’in kapak ekranına bir bakış sunuyordu. Oppo, Çin’de de bu akıllı telefonlar için ön rezervasyonu açtı.

Oppo Find N2 ve Oppo Find N2 Flip, Çin’de 15 Aralık’ta yerel saatle 16:00’da (13:30 IST) piyasaya sürülecek. Oppo, yakında çıkacak olan bu katlanabilir akıllı telefonların tanıtım videolarını da paylaştı. Bu telefonların ikisi de belli olmak USB Type-C bağlantı noktası, hoparlör ızgarası ve altta bir SIM tepsisi bulunur. Güç düğmesi ve ses düğmeleri sağ sırtta görünüyor.

Bunlar donanımlı ayrıca kompakt ve hafif bir dikey menteşe ile. Oppo ayrıca paylaşılan Oppo Find N2 Flip’in kapak ekranına bir bakış. Ayrıca, şirket iddialar Oppo Find N2’nin normal çubuk şeklindeki akıllı telefonlardan daha hafif olacağı.

Daha önce de belirtildiği gibi, ön rezervasyon Oppo Find N2 serisi şu anda Çin’de açık. Müşteriler, 15 Aralık lansmanından önce birimlerini rezerve etmek için 1 CNY (kabaca 10 Rs) yatırabilirler. Şirkete göre, bu müşteriler erken sevkiyat avantajından yararlanacak. Ayrıca, Oppo Find N2 için ön rezervasyon yaptıran müşteriler, 80W SuperVOOC araç şarj cihazına sahip olacak. Bu arada, Oppo Find N2 Flip’i rezerve etmek, müşteriye bir çift Oppo Enco Air2 TWS kulaklık kazandıracak.

Oppo, yaklaşmakta olan bu katlanabilir akıllı telefonların özelliklerini henüz araştırmadı. Bununla birlikte, son söylentiler, Oppo Find N2’nin Snapdragon 8 Gen 1 SoC ile çalıştırılabileceğini, Oppo Find N2 Flip’in ise MediaTek Dimensity 9000 SoC ile gelebileceğini öne sürüyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: twitter, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

Elden Ring, The Game Awards 2022’de Yılın Oyununu Hak Etti. İşte Nedeni

Günün öne çıkan videosu

Twitter’da yeni misiniz? İşte Bilmeniz Gereken Bazı İlginç Özellikler

genel-8