Hepimiz bayrak gemilerimizi falan seviyoruz ama her şeyin bir zamanı ve yeri (ve parası) var. Bazen birinci sınıf bir orta seviye oyuncu almak çok daha mantıklıdır. Özellikle de şimdiye kadarki en düşük fiyat noktalarından birine düşmüşse.

Söz konusu telefon Galaxy A53 5G ve Samsung’un sunduğu en iyi orta seviye telefon. A serisi son derece başarılı ve gelirin büyük bir kısmını getiriyor ve bunun iyi bir nedeni var. Örnek olarak Galaxy A53’e bir göz atalım. Bu bir telefon canavarı ve şimdi sadece 299 dolara mal oluyor!

Bu fiyat aralığında rakipsiz olan 120Hz Super AMOLED ekranla başlayalım. O zaman su geçirmezlik ve hatta bir microSD kart yuvası gibi şeylere sahipsiniz; bu, günümüzde amiral gemisi telefonlarda bile bulunmayan bir metadır. Bununla, yerleşik depolamayı 1 TB’a kadar genişletebilir ve S22 donanımlı arkadaşlarınızın burnuna sokabilirsiniz.

Galaxy A53 5G’de gerçekten yanlış bir şey yok. İyi görünüyor, yumruk atıyor ve kamera sistemi de oldukça iyi. bizim kontrol edebilirsiniz daha fazla bilgi için tam inceleme, ancak bu telefon en çok satanlar arasındadır ve artık cep harçlığı için sizin olabilir. kaçırmayın!

Ayrıca Oku:telefon-1