Yeni bir Crash oyunu uzun zaman önce gelmişti. The Game Awards 2022’de duyurulacağı söylendi ve söylentiler doğru çıktı. TGA, ‘Crash Team Rumble’ adlı yeni Crash Bandicoot video oyununa ilk bakışımızı verdi.

Çarpışma Ekibi Rumble’ı Detaylar

Crash Team Rumble (CTR), 2020’deki Crash Bandicoot 4’ten bu yana serideki ilk oyundur. Crash 4 esas olarak tek oyunculu aksiyona ve yerel işbirliğine odaklanırken, en yeni giriş her şeyi çevrimiçi hale getiriyor. CTR, ikonik Crash Bash’in tüm kaotik eğlence enerjisini benzersiz bir oyun deneyimine geri getiriyor. Fragmanı buradan izleyebilirsiniz:

Fragman, evrenden birçok karakteri birbirlerine karşı savaşmak için tek bir dünyaya geri getiriyor. Crash, Dingodile, Coco, Tawna, Dr. Cortex ve diğer birçok dost ve düşman olarak oynayabilirsiniz. bu resmi Crash sitesi oyundan gerçekten ne bekleyebileceğimize dair bir fikir veriyor:

Crash Team Rumble, Crash evreninin ikonik kahramanlarının ve kötü adamlarının zafer talep etmek için birbirinden daha fazla Wumoa Meyvesi ele geçirmek için savaştığı 4’e 4 takım tabanlı bir yarışmadır. Her kahramanın, rakip takımla savaşmak, kendi Wumpa Bank’ını savunmak ve takımlarına yardımcı olmak için haritanın etrafındaki kilit noktaları ele geçirmek üzere birlikte çalışmak için stratejik olarak kullanabilecekleri benzersiz becerileri ve yetenekleri vardır.

TO’dan ekran görüntüsü

Crash Team Rumble, Crash 4 ve Spyro Reignited Trilogy’nin arkasındaki aynı ekip olan Toys for Bob tarafından geliştirildi. Crash evrenine en son giriş 2023’te çıkıyor ve PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve Xbox One’da mevcut olacak. İlk fragmanı seviyoruz ve gelecekte daha fazlasını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Crash Team Rumble hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.oyun-5