Wholesome Snack akışının bir parçası olarak, 3D platformlu Mail Time yeni bir fragman ve daha önce duyurulan PC ve Nintendo Switch sürümlerinin yanı sıra Nisan 2023’te PlayStation 4 ve PlayStation 5’e geleceğine dair bir duyuru aldı.

Mail Time’da mantar giyen küçük bir posta taşıyıcısı olarak oynuyorsunuz, paketleri ve mektupları Grumblewood Grove adlı bir orman dünyasının uykulu kasabalarına ve evlerine teslim ediyorsunuz. Dallardan atlayabilir, süzülmek için zarfları kullanabilir ve görünmeyen yüksekliklere ulaşmak için mantarların üzerine atlayabilirsiniz. Orman, bir fıçıda saklanan bir kapibara, entrikacı bir suç işleyen fare ve acıkmış bir hamster dahil olmak üzere çeşitli yaratıklarla doludur. Fragman daha önce hiç görülmemiş bir alanı gösteriyor: muazzam bir artık piknik.

Mail Time, 23 yaşındaki solo geliştirici Kela Van Der Deijl’den. Mail Time, Mario 64 ve Banjo Kazooie gibi Nintendo 64 alanındaki platform oyunlarından alır. Elle çizilmiş bir estetik ve rahat bir yaşanmış atmosfere yönelik bir gözle de olsa, yapılacak çok sayıda görev ve toplanacak öğeler içeren büyük seviyeler sunar. İsimsiz posta taşıyıcı, saç rengi, ten rengi ve kıyafet arasında 46.000’den fazla potansiyel kombinasyonla baştan ayağa tamamen özelleştirilebilir. Posta kariyerinin zamirlerini de seçebilirsiniz.

Mail Time, Nisan 2023’te Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5’te piyasaya sürülecek.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1