Hala hayatınızdaki en özel kişi için mükemmel Noel hediyesini bulmaya çalışıyorsanız ve aynı zamanda bir ya da altı yüz dolar biriktirmek istiyorsanız, henüz paniğe gerek yok. Süper güçlü bir sipariş vermek için bunu yazarken kesinlikle bolca zamanınız var. Microsoft Surface Pro 8 tablet (bir klavye ile birlikte) büyük bir indirimle ve ürünü en sevdiğiniz yapılandırmada 25 Aralık’tan çok önce alacağınızı bilmenin içiniz rahat olsun.

Şimdiye kadarki en büyük sayıdaki farklı Surface Pro 8 varyantları için şimdiye kadarki en büyük fırsatlar, teknik olarak önümüzdeki dört gün boyunca Woot’ta çalışacak şekilde planlandı, ancak burada ne kadar delice tasarruf etmeye baktığınız göz önüne alındığında, Amazon’un sahip olduğu e-satıcı olabilir. kesinlikle envanter bundan çok daha önce tükendi.
Şu anda alabileceğiniz en uygun fiyatlı model size yine de 849,99 $ geri getirecek, unutmayın, bu yüzden gerçekten istiyorsanız mütevazı özelliklere sahip ekonomik tablet, başka bir yere bakmanız gerekecek. Üretkenliği artıran Type Cover ve tam Windows 11 desteğine ek olarak içinde Intel Core i5 ve 8 gig RAM bulunan 2021’de piyasaya sürülen bir Pro 8 güç merkezinin 128 GB depolama yapılandırmasında kesinlikle mütevazı bir şey yok.
Cılız bir ekstra 20 dolar, bu kötü çocuğun hızlı 128 GB katı hal sürücüsünün kapasitesini ikiye katlayacak ki bu, dijital istifçiler için çok hoş bir yükseltme iken, bellek sayısını etkileyici bir 16 GB’a çıkarmak, toplam 979,99 $ harcamayı gerektiriyor.

Ayrıca, belleği daha düşük tutmayı ve SSD’yi, yaklaşık 1.500 ABD Doları olan liste fiyatı yerine 949,99 ABD Doları karşılığında 512 gig’e yükseltmeyi seçebilirken, son teknoloji Intel Core i7 tabanlı Surface Pro 8 şu anda 1.129,99 ABD Doları ve Sırasıyla 256 ve 512 GB depolama ve aynı 16 GB RAM sayısıyla 1.399,99 ABD doları.

Seçiminizden (ve şansınızdan) bağımsız olarak, tam üretici garantisi ve garantili “standart” nakliye (Amazon için ücretsiz) dahil olmak üzere yepyeni, kullanılmamış, açılmamış ve hasar görmemiş cihazlarda (birçok) yüzlerce dolar tasarruf edeceksiniz. Başbakan üyeleri) Noel zamanında. Bunların hepsi sizi tatil ruhuna sokmadıysa, ne olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok.telefon-1