100 dolardan biraz fazla bir amiral gemisi akıllı saat alabilir misiniz? Şimdi yapabilirsin! En son Amazon anlaşması sayesinde Galaxy Watch 4, kaçırdığınız Kara Cuma fırsatlarına üzülmemeniz gereken noktaya kadar büyük ölçüde indirime girdi.

Bu sınırlı süreli fırsat, saatin 40 mm versiyonunun normal fiyatı olan 249,99’dan %44 oranında indirim yaparak şimdiye kadarki en düşük fiyatına getiriyor. Evet, önceki nesil olduğunu biliyoruz ama yine de amiral gemisi bir saat ve yine de çok iyi. Bu fiyata, sadece rakipsiz!

Özellikleri hızlıca gözden geçirelim: Bu, Samsung’un Tizen’i geçmişte bırakarak yaptığı son dönüş sayesinde bir WearOS saati. Tasarım kesinlikle harika ve çok şık; Bu saati bir gala galasında, bir aile yemeğinde takabilir veya pistte bir tur atabilirsiniz, hiç sorun değil.

Ekran çok parlak ve canlı, Samsung AMOLED panel olduğu düşünülürse bu hiç de şaşırtıcı değil. Egzersiz otomatik algılama, SpO2 okumaları ve VO2Max izleme dahil olmak üzere mükemmel izleme yetenekleri gemide bulunabilir. Ayrıca fitness tutkunları için yağ, kas ve kemik yüzdeleri de dahil olmak üzere vücut kompozisyonu analizi alırsınız.

Son olarak, bir WearOS akıllı saat olarak, Google Haritalar’dan Asistan’a, Pay’e, YouTube’a ve daha fazlasına kadar her türden uygulama ve hizmet dahil olmak üzere Google’daki her şeyi bileğinize alırsınız. Daha fazla ayrıntı için her zaman tam sayfamıza göz atabilirsiniz. Galaxy Watch 4 incelemesi.

Bunu özleyemezsin! Hala sıcakken alın!

Ayrıca Oku:telefon-1