Avatar: Suyun Yolu Aile Dinamiklerine Odaklanarak Gerginliği Artırıyor başlıklı makale için resim

Bu hafta düzenlediği basın toplantısında Avatar: Suyun Yolu, James Cameron ilk filmi tekrar gözden geçirdikten sonra onu onurlandıracak bir devam filmi geliştirmek istediğini söyledi. avatarı evreni ileriye doğru iterken. Bunu yapmasının bir yolu, esin yıldızlardan Zoe Saldana ve Sam Worthington. Yönetmen ve oyuncuların hepsi ebeveyn ve “aile dinamiklerine ve çocuk sahibi olmanın sorumluluklarına girmek istedik.”

İçinde Avatar: Suyun Yolu“[Cameron] Worthington, bu aşk hikayesinin doğal uzantısı olan bu aile dinamiğinin ne olduğunu keşfetmek istedi. Saldana, karakteri Neytiri’nin yolculuğunu anlatırken de çok kişiselleşti: “Özel hayatımda, ebeveyn olduğumda korku alanıma girdi. Çok sevdiğin bir şeyi kaybetme korkusu, bilirsin? İkinci senaryoyu okuduğumda oydu, Neytiri’ydi.”

Cameron hemen ekledi: “Çocuğunuz olmadığında korkusuz olabilirsiniz, ancak çocuklarınız olduğunda, kaybedebileceğiniz kendinizden daha büyük bir şeye sahip olduğunuzda korkuyu öğrenirsiniz. Ve iki karakterinizin de uğraştığı şey bu… Biliyorsunuz, Sam bir yerden sıçrayan bir karakteri oynuyor. [Avatar creature] leonopteryx, problemini çözmek için paraşütsüz havada uçarak gezegendeki en büyük, en acımasız yırtıcı hayvanın üzerine inmek için. Dört çocuk babası olarak bunu yapar mıydı? Muhtemelen hayır diye düşünüyorum.”

Avatar: Suyun Yolu 16 Aralık’ta açılıyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7