Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız ve cep telefonu faturanızın çok yüksek olduğunu düşünüyorsanız, birçok ülkede insanların mobil sözleşmeleri için çok daha fazla ödediği düşüncesiyle kendinizi rahatlatmaya başlamalısınız. son zamanlarda ders çalışma Virgin Media O2 tarafından finanse edilen, Birleşik Krallık mobil ve geniş bant faturalarının dünyadaki en ucuz faturalar arasında olduğunu ortaya çıkardı. Araştırmanın arkasındaki kişiler Birleşik Krallık’ın telekomünikasyon fiyatlarını Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Japonya ve ABD’dekilerle karşılaştırmaya karar verdi. Birleşik Krallık’taki ortalama aylık cep telefonu maliyetinin ABD’den %95, Japonya’dan %45 ve Fransa’dan %16 daha düşük olduğunu buldular. Birleşik Krallık’taki fiyatlar, İspanya’daki fiyatlara göre ayda sadece 10 pens daha pahalı – görünüşe göre bu altı ülke arasında en ucuz oranlara sahip ülke. Ayrıca, çalışma, Birleşik Krallık’taki bir hanenin ödediği ortalama aylık faturayı ortaya koydu. telekom hizmetleri aslında neredeyse beşte bir oranında düştü, bu da 2017’den bu yana ayda 18 £’den fazla. Görünüşe göre mobil ve geniş bant faturaları Birleşik Krallık’taki toplam hanehalkı harcamalarının yalnızca %3,8’ini oluşturuyor.

Rapora göre, ortalama mobil veri kullanımı son beş yılda üç katına çıktı ve kişi başı sabit veri tüketiminde İngiltere tüm ülkeleri geride bıraktı. Bununla birlikte, artan veri tüketimine rağmen çalışma, megabayt başına fiyatın “tarihi en düşük seviyeye” ulaştığını iddia ediyor.

Araştırma aynı zamanda, eğer telekomünikasyon fiyatları enerji sektöründekiler kadar hızlı artarsa, ortalama aylık faturanın çok geçmeden 400 sterlinin üzerine çıkacağını belirtiyor. Şimdi bu yüksek bir telefon faturası!

Veri planınızda ne kadar tasarruf ettiğinizi zaten bildiğiniz için, yeni bir akıllı telefonda da tasarruf etmek istiyorsanız, elimizden gelenin en iyisini ziyaret etmenizi öneririz. Bakire Medya ve O2 telefon fırsatları makaleleri ve oradan inanılmaz bir indirimle bir tane alın. Veya, başka bir operatörle çalışıyorsanız, ancak yine de yeni bir el cihazında büyük tasarruf etmek istiyorsanız, kontrol etmekten çekinmeyin. en iyi vodafone telefon fiyatları, en iyi Üç telefon fırsatları ve en iyi EE telefon fırsatları.telefon-1