Popüler sızıntı yapan kişi Buz Evreni Yaklaşan Samsung’u bekliyor Galaxy Z Flip 5’in, doğrudan Çin’den gelen ve henüz piyasaya sürülmemiş katlanabilir Oppo Find N2 Flip’te olduğu bildirilene benzer bir “gözyaşı şeklinde çentik” kullanacağı bildiriliyor. Bu menteşe tasarımı, potansiyel olarak Samsung’u biraz yer ve ağırlıktan kurtaracak ve bir sonraki kapaklı katlanabilir telefonunu daha da kompakt ve kullanımı kolay bir telefon haline getirecek.

Tabii ki, Oppo’nun Samsung’un çeşitli nesil kapaklı Z Flip telefonlarından oldukça ilham aldığını, bu nedenle kendi Oppo Find N2 Flip’ini geliştirdiğini de iddia edebilirsiniz, yani kim-kopyaladı-kim bu durumda kesinlikle gri bir alan.

Oppo’nun Find N2 Flip katlanabilir ürününün 14 Aralık 2022’de tanıtılması bekleniyor ve katlanabilir cihazla ilgili pek çok ayrıntı şimdiden ortaya çıktı. Geçen gün bir videonun rüzgarını yakaladık. katlanabilir telefon iş başında. Güvenlik nedenleriyle prototip kamuflajla kaplanmış olmasına rağmen, yaklaşan şık giyilebilir cihazı her yönden görebiliyoruz ve özellikle ilgi çekici olan, kapaklı katlanabilir bir telefon için son derece büyük bir ekran olan 3.26 “boyutunu kapsadığı bildirilen son derece geniş kapak ekranı.

IceUniverse, Galaxy Z Flip 5’in bu kadar büyük bir harici ekrana ve potansiyel olarak daha büyük bir pile sahip olmasını bekliyor. Galaxy Z Flip 4, selefinin 3.400 mAh pil hücresine göre 300 mAh artışla 3.700 mAh pil elde etti.

Ciddi sızıntılar için henüz çok erken olduğu için Galaxy Z Flip 5 hakkında fazla bir şey bilinmese de, Galaxy Z Flip 5’in muhtemelen Ağustos 2023’te geleceği için önümüzdeki aylarda işlerin kızışmasını bekliyoruz.

telefon-1