Kader 2 her zaman popüler olan Breach and Clear modunun yeni bir versiyonuna sahiptir. Breach and Clear’ın bu yeni misillemesi Weakened Clear olarak adlandırılıyor ve birkaç dikkate değer değişiklikle birlikte geliyor. Birincisi, Void 3.0 alt sınıf yeniden çalışmasına entegre edildi. Bu, etkinliğini engelledi ve dolayısıyla, üzerinde sahip olacağı etkiyi azalttı. Kader 2 Bu sezon MET.

Weakened Clear, şu anki duruma karar verene kadar tartışmaya değer bir mod olmaya devam edecek. Kader 2 Ancak META’dır. Bu yüzden size Breach ve Clear / Weakened Clear arasındaki farkı anlatacağım. Weakened Clear’ı kendiniz için nasıl açabileceğinizi de açıklayacağım.

Destiny 2 Zayıfladı Açıklandı

Bungie ile görüntü

Breach and Clear’ın yeni versiyonu – Weakened Clear, öncekinden oldukça farklı. Mod, bir patrona, şampiyona hasar vermenin veya bir hedefin kalkanını kırmanın onlara Zayıflatma uygulayacağını açıklıyor. Benzersiz bir debuff uygulamak yerine, Void 3.0 yeniden çalışmasından Weaken anahtar kelimesini ödünç aldığından, bu, Breach and Clear’tan önemli bir farktır.

Mod yine de aynı işlevi görüyor. Bir el bombası fırlatıcıyla büyük bir şeye vurursanız, o hedefe daha fazla zarar verirsiniz. Yine de ne kadar daha fazla hasar?

Breach and Clear eskiden %30’luk bir debuff’tı ve bu çok büyüktü. Bildiğimiz gibi, Weaken debuff’ı hedeflerin %15 daha fazla hasar almasını sağlar. Bu, Weakened Clear’ın, Breach and Clear’ın yarısı kadar etkili olduğu anlamına gelir.

Peki Weakened Clear kullanılacak mı? Muhtemelen değil. Divinity’nin etkinliğini etkili bir şekilde azaltan son nerflerle birlikte, DPS için Hunter Tether META’ya geçiş yapacağız. Zayıflatıcılar birikmez, o halde patrona %30’luk bir debuff ile bir veya iki Avcı vurabilecekken neden Weakened Clear’ı %15’te kullanasınız ki?

Elbette, özellikle solo oyuncular için biraz kullanım görebilir, ancak META’nın en üst noktasında, o kadar çok kullanmaya değmez.

Destiny 2’de İhlal ve Temizliğin / Zayıflamış Temizliğin Kilidini Açma

Destiny 2 Weakened Clear eserde.
Resim yoluyla Bungie

Zayıflamış Temizliğin Kilidini Açmak Kader 2 çok basit. Bu bir eser modu, yani ona yalnızca Seraph Mevsimi sırasında erişebiliyoruz. Sezon bittiğinde mod gitti.

Bu, mevsimsel eserlerdeki en yüksek mod seviyesi olan beşinci kademe bir moddur. Bu, eserinizi yaklaşık 10 kez sıralamak anlamına gelir – kolay bir başarı değil, ancak sezonun ilk iki veya üç haftasında bitirebilmeniz gereken bir şey.

Weakened Clear, bir sınıf öğesi modudur. Temel gereksinimi yoktur, ancak beş enerjiye mal olur. Bu, mod kullanılabilirliği açısından zaten gerçekten rekabetçi olan bir zırh yuvası için biraz fazla, özellikle de yalnızca %15’lik bir debuff olduğunda.

Yine de, özellikle Durdurulamaz Bomba Atarların bu sezon bir şey olmasıyla birlikte, bu mod burada burada ortaya çıkabilir. Yine de Parçacık Yapısökümü değil. Onu bir Master Raid’e getirmeyi planlamayın.oyun-5